Fabrike per shitje ne Autostraden Tirane-Durres Km 1.

ID TRS-522-11V
Lloji prones Ambient tregtar
Status Në Shitje
Çmimi € 2.000.000 Euro
Sipërfaqe m2 3400 m2+ 3600 m2
Tualete 4
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Autostrada Tirane-Durres, Km1

Fabrike prodhimi kozmetike dhe toke per shitje prane QTU ne Tirane.

Ka nje siperfaqe toke prej 3400 m2 nga ku 3000 m2 truall dhe siperfaqe totale ndertimi prej 3600 m2.

Fabrika eshte ne gjendje pune dhe me xhiro mjaft te larte.

Toka dhe magazina jane te pershtatshme dhe per zhvillim aktivitetesh te ndryshme.

Ndertesa organizohet ne 9 ambiente te medha, 4 zyra dhe 4 tualete.

Prona ka kabine elektrite private dhe depo uji me kapacitet 300 m3.

Ka akses direkt ne rrugen Industriale dhe Autostraden Tirane- Durres.

Ofrohet mundesia per blerjen e toke dhe magazines me cmimin 2.000.000 Euro dhe blerjen totale te fabrikes bashke me pajisjet me cmimin 2.700.000 Euro.

E pajisur me certifikate pronesie te rregullt.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën