Garsoniere me qira prane zones se Selvise ne Tirane

ID TRR-823-15Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 270
Kati 2
Sipërfaqe m2 35
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Riza Cerova

Garsoniere me qira ne midis zones se Selvise dhe Pazarit te Ri ne Tirane.
Shtepia pozicionohet ne katin e 2 te nje godine private me hyrje te dedikuar.
Ka nje siperfaqe totale prej 35 te organizuar ne dhome me dy krevat tek se bashku kuzhinen, nje tualet, ne ballkon dhe korridori lidhes.
Shtepia eshte e orientuar nga Perendimi duke bere qe te jete e ndricuar pergjate gjithe dites.
Kuzhina eshte e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket.
Zona eshte mjaft e aksesueshme dhe lidhet shpejt me akset kryesore rrugore si Rruga e Dibres, rruga Bardhyl, rruga Qemal Stafa etj.

Cmimi 28.000 leke/muaj 
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Liman Kaba ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 2-te te nje vile 3
Me Qira 418-23L 250 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Liman Kaba ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2-te te nje vile 3-kateshe shume ...

Apartament 1+1 me qera prane 21 Dhjetorit ne Tirane.
Ndodhet ne katin e trete te nje kompleksi te r
Me Qira 120-16S 350 €

Apartament 1+1 me qera prane 21 Dhjetorit ne Tirane. Ndodhet ne katin e trete te nje kompleksi te ri ...

Apartament me qera prane rruges Fadil Rada ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri
Me Qira 716-38b 250 €

Apartament me qera prane rruges Fadil Rada ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri te pajisur me ...

Apartament per qera ne rrugen Sulejman Delvina ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e 3-te
Me Qira 1214-47r 250 €

Apartament per qera ne rrugen Sulejman Delvina ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e 3-te te nje godine 8 ...

Apartament 1+1 me qera ne zonen e Selvise, prane shkolles "Siri Kodra" ne Tirane.

Ndodh
Me Qira 818-37E 300 €

Apartament 1+1 me qera ne zonen e Selvise, prane shkolles "Siri Kodra" ne Tirane. Ndodhet ne katin e ...

Apartament modern me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te
Me Qira 715-9b 350 €

Apartament modern me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri te ndertuar ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 7-te ne nje pal
Me Qira 618-4L 350 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat te ri, prane ...

Apartament 1+1 per qira prane pallateve te Delijorxhit ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e gj
Me Qira 720-14D 300 €

Apartament 1+1 per qira prane pallateve te Delijorxhit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te nje ...