Garsoniere per qira ne zonen e Komunes se Parisit ne Tirane

ID TRR-624-55X
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 500
Kati 4
Sipërfaqe m2 45
Dhoma 0
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Hasan Alla

Garsoniere per qira ne rrugen Hasan Alla ne Tirane. 
Garsonieria pozicionohet ne katin e 4 te nje pallati pa ashensor. 
Ofron nje siperfaqe te brendshme prej 45 m2 dhe organizohet ne nje dhome, nje tualet dhe nje ballkon. 
Garsonieria eshte e shtruar me pllake dhe ofrohet teresisht e mobiluar me nje stil modern te investuar kohet e fundit. 
Ngrohja dhe ftohja mundesohen nga nje kondicioner i vendosur ne ambientin kryesore. 
Ballkoni ofron pamje nga rruga kryesore. 
Garsonieria eshte e orinentuar nga jugu duke ofruar drite per gjate gjithe dites. 
Pallati ndodhet ne nje zone te zhvilluar me shume facilitete dhe sherbime prane. 
Zona ka akses te menjehershem ne Komunen e Parisit, ne zonen e Kristal Centre, ne autostraden Tirane-Elbasan dhe ne zonen e Selites. 


Cmimi: 500 euro/muaj
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Garsoniere per qira ne rrugen Reshit Collaku, prane qendres ne Tirane.
Eshte e pozicionuar ne katin
Me Qira 624-32Z 600 €

Garsoniere per qira ne rrugen Reshit Collaku, prane qendres ne Tirane. Eshte e pozicionuar ne katin e 2 te nje pallati ...

Garsoniere me qira ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane

Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te vjet
Me Qira 920-28V 400 €

Garsoniere me qira ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te vjeter pa ...

Garsoniere me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane

Ndodhet ne katin e 2 te nje
Me Qira 1122-71V 400 €

Garsoniere me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri me 1 ...

Garsoniere per qera ne rrugen Myrteza Topi ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e trete te
Me Qira 623-43X 400 €

Garsoniere per qera ne rrugen Myrteza Topi ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e trete te nje pallati te ri ...

Garsoniere me qira ne rrugen Vllazen Huta prane zyrave te Punes ne Tirane.
Eshte e pozicionuar ne k
Me Qira 724-30Z 400 €

Garsoniere me qira ne rrugen Vllazen Huta prane zyrave te Punes ne Tirane. Eshte e pozicionuar ne katin e 3 te nje ...

Garsoniere me qera ne rrugen Todi Shkurti, prane Kompleksit Grand.
Eshte e pozicionuar ne katin e p
Me Qira 423-59R 450 €

Garsoniere me qera ne rrugen Todi Shkurti, prane Kompleksit Grand. Eshte e pozicionuar ne katin e perdhe te nje vile ...

Garsoniere me qera ne rrugen Andon Zako Cajupi ne Tirane.

Shtepia ndodhet ne katin e pare te nje
Me Qira 419-4T 400 €

Garsoniere me qera ne rrugen Andon Zako Cajupi ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e pare te nje pallati te vjeter ...