Garsonjere per shitje ne zonen e Golemit ne Durres (GLS-617-1L)

ID GLS-617-1L
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 26.000 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 26 m2
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Golem
Adresa Golem, Durres

Garsonjere per shitje ne nje kompleks te ri pallatesh ne Golem.

Banesa pozicionohet ne katin e pare te banimit te nje pallati te ri.

Ofron siperfaqe prej 26m2 te organizuar ne nje ambient ndenje sebashku me kuzhine, tualet dhe ballkon.

Shtepia eshte e ndricuar me drite natyrale dhe k ate instaluar nje kondicioner per ngrohjen dhe ftohjen.

Shitet e mobiluar. Mobilimi eshte i ri dhe teper bashkohor.

Kompleksi ofron qetesi relaks dhe hapesira te gjelberuara ku mund te kaloni nje pasdite te kendshme.

Banesa ndodhet shume prane vijes bregdetare dhe prane te gjitha sherbimeve te nevojshme per nje jetese sa me komode.

Kjo prone eshte e pajisur me certificate te rregullt pronesie.

Cmimi: 26.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament per shitje ne vijen e pare te plazhit ne Golem.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati t
Në Shitje GLS-217-1L 35.000 €

Apartament per shitje ne vijen e pare te plazhit ne Golem. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri qe ofron ...

Garsoniere per shitje ne zonen e plazhit ne Golem.

Ndodhet ne katin 6-te te nje pallati te ri.
Në Shitje GLS-319-1S 22.000 €

Garsoniere per shitje ne zonen e plazhit ne Golem. Ndodhet ne katin 6-te te nje pallati te ri. Shtepia ka nje ...

Apartament 1+1 per shitje ne zonen e plazhit ne Golem.
Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri
Në Shitje GLS-419-1S 35.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne zonen e plazhit ne Golem. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe ...