Godine 2 kateshe me qira prane rruges Myslym Shyri ne Tirane

ID TRR-1121-42N
Lloji prones Ambient tregtar
Status Me Qira
Çmimi € 3000
Sipërfaqe m2 300
Tualete 4
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Reshit Collaku

Godine 2 kateshe me qira ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane.
Ofrohen dy hapesira te ndryshme, nje per zyre dhe tjetra per banim dhe zyre.
Ambienti i pare ndodhet ne katin perdhe dhe ka nje siperfaqe prej 200 m2 me nje hapesire open space, 2 tualete dhe nje oborr te shfrytezueshem per parkimin deri ne 8 makina.
Deri me tani ka sherbyer si restorant por nuk ofrohet me si i tille.
Ofrohet I pamobiluar dhe ka sistem kondicionimi.
Ambienti i dyte ndodhet ne katin e dyte te viles, ka nje siperfaqe prej 100 m2 dhe eshte i perbere nje sallon, 1 kuzhine e vogel e ndare, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe nje para hyrje.
Ofrohet i mobiluar dhe eshte i pajisur me sistem kondicionimi.
Po ashtu mund te ofrohet per zyre.
Orientohen nga jugu.
Ka akses ne rrugen Rreshit Collaku, ne rrugen Shyqyri Berxolli dhe ne rrugen Myslym Shyri.

Cmimi: 3000 euro/muaj ( 2500 euro kati I dhe 500 euro kati II)

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Dyqan dupleks me qera ne rrugen Mihal Duri ne Tirane.
Ndodhet ne katin e pare dhe katin e nendheshe
Me Qira 1018-26L 2900 €

Dyqan dupleks me qera ne rrugen Mihal Duri ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare dhe katin e nendheshem te nje pallati te ...