Godine biznesi me qira ne rrugen nacionale Tirane Rinas

ID TRR-423-35A
Lloji prones Ambient tregtar
Status Me Qira
Çmimi € 30.000
Sipërfaqe m2 4042
Tualete 9
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Kashar

Ofrohet per qera ndertese multifunksionale biznesi dhe sherbimi prane mbikalimit te Rinasit.

Me nje siperfaqe trualli prej 2140m2 dhe siperfaqe totale ndertimi prej 4042m2 + 500m2 verande e ndare ne kate me siperfaqe si me poshte:

Kati -2 ofron nje siperfaqe prej 1188.5m2 dhe kati -1 ka nje siperfaqe prej 163.5m2 te cilat sherbejne si bodrum dhe parkim i nendheshem.

Kati perdhe ka nje siperfaqe prej 880m2 openspace qe ofron ambient per showroom ose holl, si dhe verande rreth 35m2.

Kati i pare i nderteses ka nje siperfaqe prej 490m2 dhe 344.5m2 verande.

Kati i 2te ka siperfaqe prej 440m2 + 120m2 verande.

Kati i 3te dhe i 4t kane nje siperfaqe perkatesisht nga 440m2.
Secili nga katet ofron hapsira te pa ndara per te patur mundesine e shfrytezimit dhe ndarjes sipas kerkeses si dhe nga 2 tualete.

Ndertesa eshte mjaft moderne, e pajisur me 2 ashensor dhe ka fasade xhami, gje qe e favorizon per shumellojshmeri biznesesh.

Zona eshte po ashtu mjaft e favorshme, lidhet direkt me aurostraden Tirane-Durres, zonen e Kasharit dhe aeroportin e Rinasit.


Cmimi: 30.000 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën