Godine biznesi per qira ne zonen e Alliasit ne Tirane

ID TRR-421-18D
Lloji prones Ambient tregtar
Status Me Qira
Çmimi € 5500 Euro
Sipërfaqe m2 1100
Tualete 8
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Njazi Meka

Ndertese 5-kateshe per qira ne rrugen Njazi Meka ne Tirane.
Me nje siperfaqe prej 1100 m2 e ndertuar ne vititn 2005 dhe e pajisur me ashensor.
Ndertesa eshte ne gjendje pune, e ndare ne kate me aktivitete te ndryshme.
Ka mundesi shume te mira reklamimi pasi ndodhet buze rruges kryesore.
Mund te perdoret per aktivitete te ndryshme si qender biznesi, shkolle etj.
Zona eshte e qete dhe ka akses te lehte ne rrugen e Dibres, zonen e Alliasit etj.
Ndertesa eshte e mirembajtur, e pajisur me ashensor dhe e survejuar me kamera.

Cmimi 5500 Euro/muaj (pa tatim te perfshire)

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën