Godine me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane

ID TRR-819-16S
Lloji prones Ambient tregtar
Status Me Qira
Çmimi € 6500
Sipërfaqe m2 413
Tualete 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Bogdaneve

Godine 2-kateshe me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 1-re dhe te 2-te te nje ndertese.

Ka nje siperfaqe prej totale prej 413 m2 e organizuar ne 2 kate ku kati i pare ka nje siperfaqe prej 243 m2 ndersa kati i dyte 170 m2.

Dyqani ofrohet bosh dhe mund te arredohet sipas biznesit qe do operoje ne vazhdim. 

Zona ku pozicionohet objekti eshte ne nje pike strategjike ofron mundesi shume te mira reklamimi duket qene prane rruges kryesore.

Prona eshte e pershtatshme per biznese qe kane mundesi vizionare per qellimet e tyre.

Ka akses ne rrugen e Kavajes, rrugen Him Kolli, rrugen e Durresit dhe shume prane Qendres.

 

Cmimi 6500 Euro / Muaj (pa taksa)

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën