Hotel 4-katesh me qira ne hyrje te Parkut Kombetar te Karavastase ne Divjake

ID FRR-1120-1V
Lloji prones Ambient tregtar
Status Me Qira
Çmimi € 1200 Euro
Sipërfaqe m2 1200
Tualete 0
Parkim Po
Qyteti Fier
Adresa Prane Parkut Kombetar te Karavastase

Hotel 4-katesh me qira prane qytetit te Divjakes

Ka nje siperfaqe trualli prej 1200 m2 dhe siperfaqe ndertimi prej 1480 m2 te ndare ne 4 kate ku perfshihet hoteli me 8 dhoma  nga keto 2 dhoma jane suita.

Restoranti me kapacitet prej 150 personash, bari me kapacitet prej 100 persona dhe pub me kapacitet prej 80 personash.

Ndertesa eshte ndertuar vitet e fundit me materiale mjaft cilesore.

Ngrohja dhe ftohja kryhen nga sistem qendror kondicionimi dhe aspirimi.

Oborri prej 500 m2 i mbjelle me peme dhe lule si dhe parking per 30 makina.

Hoteli ndodhet ne nje zone turistike mjaft te njohur si nga vendasit dhe te huajt.

Ofron qetesi dhe ambient te rehatshem ne harmoni me natyren.

 

Cmimi: 1200 Euro/ Muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën