Hotel dhe bar - restorant modern per shitje ne qender te Tiranes, (TRS-418-63a)

ID TRS-418-63a
Lloji prones Ambient tregtar
Status Në Shitje
Çmimi € 2.400.000 Euro
Sipërfaqe m2 1135 m2
Tualete 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Qender

Hotel dhe bar restorant per shitje ne qender te Tiranes. Ofrohet e gjitha ne gjendje pune dhe me nje arredim modern te cdo ambienti. Ka nje siperfaqe totale prej 1135 m2 ku ben pjese bari restoranti, piceria,  holli ,recepsioni hoteli , salla e konferencave , kuzhina, magazine , dhome spa, qender internet, lavanderietj . Hoteli ka gjithsej 21 dhoma ku 19 dhoma dyshe dhe 2 dhoma 3 treshe. Restorant me nje kuzhine moderne dhe me sallen bashkohore te restorantit me kapacitet 120 veta. Kuzhina e restorantit e gjitha ne inox sipas masave dhe vendit me pjaster dhe grille,deburator per pasta,frexhitrice si dhe gjashte gryka zjarri te gjitha me gaz. Piceria . Ka furre picerie elektrik me dy kate, frigorifer picash, frigorifer akullore dhe vitrine frigoriferike (ekspozitor), spiuna e birres e instaluar ne bango si dhe mini veranda e saje me kapacitet 24 veta. Holli i hotelit me kapacitet 110 veta me nje bango frigo bari dhe kondrabango frigo moderne te paisura me te gjithe paisjet e nevoijshme . Veranda ose oborri i gjelberuar nga te tre anet e saje me 2 tenda moderne automatike. . Kapaciteti ketij ambjenti eshte 100 -110 veta i arreduar me paisje bashkohore si kolltuqe, karrike e tavolina. (Jane te instaluara ngrohsa dhe freskues elektrik).Ne kete ambjent eshte istaluar fonia me kapacitet 100 W s8i dhe ndricim suplementar dhe dekorativ.

Recepsioni me te gjithe paisjet e nevojshme si kompjutera me programe hotelerie,

fotokopje, kasaforte. Dhoma e masazhit me WC perkatese e paisur ne menyre modern me ajer te kondicionuar. Salla e konferencave eshte ne katin perdhe te hotelit me kapacitet 60 persona . Salla eshte e pajisur me video projektor, kompjuter. TV, foni fikse dhe me wi-fi me istalime perkthimi. Salla moderne  ne stilin aredimit  me aspirim dhe kondicionim te vecante. Ashensori i hotelit (inox) per dy katet e hotelit i sigurte dhe modern. Kapaciteti 2-3 persona.

Hoteli eshte zgjeruar dhe rikonstruktuar i gjithi  ne janar te vitit 2017. Eshte rinovuar mobilimi me karrike e tavolina kolltuqe dhe kende te reja , ndricimi i kthyer i teri ne LED ( me ekonomik) si dhe ne aredimin e ambjenteve jane nje numer i madh i pikturave origjinale ne vaj. 80% e veshjes se mureve te hotelit eshte me mermer Janina me ristele lisi. 

I gjithe ambienti eshte me ajer te kondicionuar dhe me system monitorimi me kamera. 

 

E gjitha me certifikate pronesie te rregullt. 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën