Kapanon me qira ne zonen e Fllakes ne Durres

ID DRS-323-1Z
Lloji prones Magazine-Depo
Status Me Qira
Çmimi € 16.200
Sipërfaqe m2 4600
Lartesia 12
Shperndarja
Tualete 4
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Fllake

Kapanon me qira ne zonen e Fllakes ne Durres.
Ambienti ka nje siperfaqe 12500 m2 nga keto 4600 m2 ndertim te strukturuara ne 4000 m2 kapanon dhe 600 m2 ambiente zyrash.
Magazina sapo ka perfunduar dhe ambienti i zyrave eshte i gjithi me fasade xhami. Eshte perdorur ndertimi i viteve te fundit, konstruksion hekuri, panele sanduich, shtruar me beton industrial, ndriçim natyral dhe led.
apesira e tij eshte open - space, ne kulm ka nje lartesi 11.5 m, anesoret 9 m, gjeresia 35 m dhe largesia nga kollonat 17.5 m.
Kapanoni eshte pozicionuar ne rruge kryesore te Fllakes zone e zhvilluar industriale dhe eshte i pershtatshem per aktivitete te ndryshme industriale, magazinimi ose prodhimi.
Gjithashtu hapesira e Kapanonit mund te zgjerohet deri ne 1000 m2.
Zona ka akses te shpejte me autostraden Tirane-Durres, rruge Dytesore Shijak-Durres.

Cmimi 3.5 euro/m2

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën