Magazinë 2000+ m2 Me Qira Tirane

Kapanon me qira ne zonen e Fllakes ne Durres.
Ambienti ka nje siperfaqe 12500 m2 nga keto 4600 m2 n
Me Qira DRS-323-1Z 16.200 €

Kapanon me qira ne zonen e Fllakes ne Durres. Ambienti ka nje siperfaqe 12500 m2 nga keto 4600 m2 ndertim te strukturuara ne 4000 m2 kapanon dhe 600 m2 ambiente zyrash. Magazina sapo ka perfunduar dhe ambienti i zyrave eshte i gjithi me fasade xhami. ...

Magazine me qira prane rruges Llazi Miho ne Tirane.
Siperfaqja totale e magazines eshte 2030m2 dhe
Me Qira 322-37N 4300 €

Magazine me qira prane rruges Llazi Miho ne Tirane. Siperfaqja totale e magazines eshte 2030m2 dhe ndahet ne 4 hapesire te madha, 4 zyra dhe 6 tualete. Ka mundesi per ndarje ne 930 m2 dhe 1100 m2. Ndodhet ne katin e pare te nje ndertese 1 kateshe. Ka ...

Magazine me qira prane autostrades ne zonen e Vaqarrit ne Tirane.
Pozicionohet 170 metra larg rruge
Me Qira 122-4N 8500 €

Magazine me qira prane autostrades ne zonen e Vaqarrit ne Tirane. Pozicionohet 170 metra larg rruges kryesore, ne nje nga zonat me te kerkuara per magazina. Trualli ka siperfaqe totale prej 3981 m2 dhe siperfaqe ndertimi 2822 m2 te organizuar ne dy ...

Magazine per qera ne ne rrugen Vore-Marikaj ne Tirane.

Pozicionohet shume prane rruges kryesore n
Me Qira 1217-7L 5400 €

Magazine per qera ne ne rrugen Vore-Marikaj ne Tirane. Pozicionohet shume prane rruges kryesore ne nje bllok magazinash. Magazine ka siperfaqe totale prej 2700m2 te organizuar ne ambient open space dhe tualet brenda. Dimensionet e magazines jane ...

Magazine 3 kateshe me qera ne rrugen Myslym Keta tek Komuna e Dajtit.

Siperfaqja totale e hapesir
Me Qira 717-7K 3000 €

Magazine 3 kateshe me qera ne rrugen Myslym Keta tek Komuna e Dajtit. Siperfaqja totale e hapesires eshte 2200 m2 e shperndare ne 3 kate dhe nje kat nentoke. Siperfaqja organizohet ne 2 hapesira te medhaja te fortifikuara me kolona ndermjet, 1 ...

Magazine me qera, prane rruges Dardania, ne Tirane.

Siperfaqja totale eshte 2050 m2 e organizuar
Me Qira 219-39T 7800 €

Magazine me qera, prane rruges Dardania, ne Tirane. Siperfaqja totale eshte 2050 m2 e organizuar ne: 600 m2 ambient e pershtatshme per zyra dhe 1450 m2 kapanon. Zona eshte e pershtatshme per biznese dhe aktivitete te ndryshme. Prane saj operojne ...

Magazine me qera ne rrugen Vore-Marikaj.
Pozicionohet buze rruge kryesore me rreth 15 km larg si ng
Me Qira 815-13b 5.000 €

Magazine me qera ne rrugen Vore-Marikaj. Pozicionohet buze rruge kryesore me rreth 15 km larg si nga Tirana ashtu edhe nga Durresi. Magazina ka 2700 m2 siperfaqe toke dhe 2100 m2 siperfaqe ndertimi ne total. Ndertimi ndahet ne 3 pjese te cilat ...

Magazine me qera ne Rrugen nacionale  Tirane-Rinas.Magazina ndodhet buze Rruges kryesore, e aks
Me Qira 5800 € €

Magazine me qera ne Rrugen nacionale  Tirane-Rinas.Magazina ndodhet buze Rruges kryesore, e aksesueshme nga makina  dhe kamione nepermjet rruges dytesore.Ndertesa eshte ndertuar mbi nje truall me nje siperfaqe prej 4000 m2, duke i ofruar ...

Magazine me qera ne Autostraden Durres - Tirane.
Magazina ndodhet buze autostrades, e aksesueshme n
Me Qira 115-11r 2800 €

Magazine me qera ne Autostraden Durres - Tirane. Magazina ndodhet buze autostrades, e aksesueshme nga makina  dhe kamione. Shtrihet ne nje truall me nje siperfaqe prej 5000 m2, duke I ofruar magazines oborr te lire rreth saj. Magazina eshte ...