Lokal dhe toke per shitje ne zonen e Rinasit ne Tirane

ID TRS-520-18D
Lloji prones Ambient tregtar
Status Në Shitje
Çmimi € 1.200.000
Sipërfaqe m2 3500 + 260
Tualete 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rinas

Toke me  ndertese dy kateshe per shitje ne rrugen e aeroportit ne Tirane.

Siperfaqja e truallit eshte  3500 m2 dhe siperfaqja e ndertimit 260 m2 e ndare ne dy kate.

Mund te perdoret per biznese te ndryshme si hotel, bar-restorant etj.

Toka eshte e pajisur me hipoteke dhe ndertesa me lejen e ndertimit.

Zona eshte e zhvilluar, ofron mundesi per te hapur biznese te ndryshme dhe ka akses te lehte ne aeroportin e Rinasit.

 

Cmimi 1.200.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën