Lokal me qera prane rruges se Elbasanit neTirane (TRR-315-49m)

ID TRR-315-49m
Lloji prones Ambient tregtar
Status Me Qira
Çmimi € 5000 Euro
Sipërfaqe m2 700 m2
Tualete 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Asim Zeneli, prane rruges se Elbasanit

Lokal me qera ne rrugen Asim Zeneli ne Tirane.
I pozicionuar ne nje vile 2-kateshe ne nje nga zonat me te vjetra e te bukura te Tiranes.
Ambjenti eshte i rrethuar me gjelberim .
Ne afersi te saj ndodhen zyra diplomatike, ambasada, vila rezidenciale dhe ambjente biznesi te ndryshme.
Vila eshte rikonstruktuar si nga ana e brendshme dhe e jashtme per tiu pershtatur biznesit qe eshte operuar.
Struktura e brendshme e shkalleve te drurit eshte ruajtur qe nga viti 1928 duke i dhene nje stil tradicional dhe te rafinuar ambjentit te brendshem te viles.
Bien ne sy punimet e drurit ne mobilim,strukturen ndertuese dhe dyert e dritaret.
Gjithashtu eshte I shtruar me parket druri ne te gjithe siperfaqen. 
Vila eshte e pajisur me sistem ndricimi, sistem aspirimi dhe ngrohje/ftohje qendrore.
Kuzhina shte e pajisur me furre druri, zgare dhe furre gatimi.
Nje nga sallat eshte e pajisur me oxhak funksional dhe me stil te vjeter me divane tradicionale e minder.
Me nje siperfaqe te brendshme prej 380 m2 ,eshte organizuar ne:
Kati 1 -  korridor ne hyrje qe te drejton ne 5 salla me tavolina te stileve te ndryshme por te lidhura me njera-tjetren ,3 bare te ngritura ,kuzhina dhe 2 tualete.
Kati 2 – shkalle antike qe te drejtojne ne 2 salla te ndryshme port e lidhura me njera tjetren dhe ballkon ne forme verande.
Ne katin e pare ka nje oborr rrethues me gjelberim i cili eshte i shfrytezueshem per operimin e biznesit tuaj dhe ofron nje pamje shplodhese dhe qetesie.
Pra vila ofron nje ambjent te pergjithshem  prej 700 m2 te shfrytezueshem dhe shtrihet ne nje truall 1200 m2.
Gjithashtu nepermjet shkallesh druri shkohet edhe ne kat te nendheshem i cili mud te perdoret si magazine,depo per ruajtjen e pajisjeve te nevojshme.
Vila ka akses ne rrugen e Elbasanit , bulevardin Bajram Curri, prane stadiumit Qemal Stafa.
Ofron vende parkimi ne anen e pasme te viles.


Cmimi 5000 Euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën