Lokal modern per shitje prane Liqenit Artificial ne Tirane (TRS-817-13K)

ID TRS-817-13K
Lloji prones Ambient tregtar
Status Në Shitje
Çmimi € 910.000 Euro
Sipërfaqe m2 130 m2 + 60 m2
Tualete 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Sami Frasheri

Shitet lokal modern ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane.

Lokali ndodhet ne nje godine te re dhe shume te mirembajtur buze rruges ne katin e pare.

Ambienti ka nje siperfaqe totale te brendshme prej 130 m2 dhe 60 m2 verande te organizuar ne:

1 hapesire te madhe te arreduar me mobilim bashkekohor, 1 banak, 2 tualete per meshkuj/ femra.

Eshte nje aktivitet funksional dhe me shume qarkullim, i cili shitet per arsye emigrimi.

Ka ambient shfrytezimi ekstra si hapesire e jashtme dhe te pa taksueshme, ne te dy faqet e lokalit pervec verandes qe ndodhet ne hyrje.

Theksohet qe eshte nje pike shume strategjike dhe shume e pershtatshme si hapesire per nje sere aktivitetesh ttjera.

Eshte nje nder zonat me te preferuara ne Tirane duke u ndodhur shume prane me:

rrugen Dora D Istria, zonen e Bllokut, Parkun e Liqenit, rrugen e Kosovarave etj.


Cmimi 910.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën