Lokal ne shitje ne rrugen Don Bosko, ne Tirane

ID TRR-1122-41Z
Lloji prones Ambient tregtar
Status Në Shitje
Çmimi € 400.000
Sipërfaqe m2 111
Tualete 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Don Bosko

Lokal ne shitje prane kompleksit Vizion Plus ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe te nje ndertese te re, shume prane rruges kryesore.
Ka siperfaqe te brendshme prej 111 m2.
Kjo prone perfshin ambientin brenda open space, 2 tualete, banakun e barit.
Aktualisht lokali eshte ne gjendje pune dhe ka funksionuar si i tille prej disa vitesh.
Lokali shitet i mobiluar. Lokali brenda ka te instaluar sistemin e kondicionimit dhe aspirimit.
Lokali ndodhet brenda nje lagje shume te zhvilluar dhe ka nje pozicion strategjik me akses te drejperdrejte ne rrugen kryesore.
Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Cmimi: 400.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Ambient tregtar per shitje ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane. 
Pozicionohet ne katin -1 t
Në Shitje 723-56X 390.000 €

Ambient tregtar per shitje ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane.  Pozicionohet ne katin -1 te nje pallati te ri ...

Ambjent biznesi ne shitje ne rrugen Don Bosko ne Tirane.
Dyqani ndodhet ne buze te rruges, ne katin
Në Shitje 314-21j 408.000 €

Ambjent biznesi ne shitje ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Dyqani ndodhet ne buze te rruges, ne katin perdhe te nje ...

Ambient dyqani per shitje tek stadiumi Dinamo ne Tirane.
Siperfaqe e brendshme 82 m2 duke ofruar nj
Në Shitje 322-10S 410.000 €

Ambient dyqani per shitje tek stadiumi Dinamo ne Tirane. Siperfaqe e brendshme 82 m2 duke ofruar nje ambient te madh, ...

Bar-restorant dhe depo per shitje ne rrugen e Dibres ne Tirane.
Ndodhet ne katin e nendheshem &nbsp
Në Shitje 1116-51L 398.000 €

Bar-restorant dhe depo per shitje ne rrugen e Dibres ne Tirane. Ndodhet ne katin e nendheshem  te nje pallati ...


Ambient biznesi per shitje  ne zonen e Selites ne Tirane.
Ka nje siperfaqe totale prej 255 m
Në Shitje 123-21V 408.000 €

Ambient biznesi per shitje  ne zonen e Selites ne Tirane. Ka nje siperfaqe totale prej 255 m2 , dhe siperfaqe e ...