Magazine dhe toke per shitje prane zones se Prushit, Vaqarr ne Tirane (TRS-216-31b)

ID TRS-216-31b
Lloji prones Magazine-Depo
Status Në Shitje
Çmimi € 400.000 Euro
Sipërfaqe m2 1890 m2 + 1200 m2
Lartesia 0
Shperndarja 3
Tualete 0
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Vaqarr, Tirane

Magazine dhe toke per shitje ne rrugen e re te zones Prush ne Tirane.

Pozicionohet vetem disa metra larg rruges kryesore.

Magazine ka siperfaqe ndertimi prej 1200 m2 te ndare ne 3-kate ( 480 m2, 480 m2 dhe 240 m2 ) dhe siperfaqe toke prej 1890 m2.

Kati i pare dhe i dyte jane te lidhura me njera tjetren pa tarace. Magazina ka cilesi shume te mire ndertimi e perfunduar vitet e fundit.

Ambienti eshte e gjithe open space dhe mund te modifikohet apo pershtatet fare lehte ne varesi te biznesit tuaj. 

Toka eshte e rrethuar nga te kater anet e saj me mur.

Kjo prone eshte e pershtatshme per magazina te ndryshme, firme prodhimi apo sherbimi, fasoneri, kompani, shoqate apo fondacion etj.

Zona perreth eshte zhvilluar shume kohet e fundit dhe ka nje infrastukture te rregullt me akses te drejtperdrejte ne rrugen e vjeter qe te con ne Durres.

Toka eshte e pajisur me hipoteke ndersa ndertimi eshte ne proces hipotekimi.

Cmimi 400.000 Euro i diskutueshem

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën