Magazine me qera ne autostraden Tirane-Durres, ne Tirane

ID TRR-219-13S
Lloji prones Magazine-Depo
Status Me Qira
Çmimi € 1800
Sipërfaqe m2 615
Lartesia 5
Shperndarja 3
Tualete 0
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Domje, Tirane

Magazine me qera ne Domje, shume prane rruges dytesore, ne Tirane.

Ndodhen ne katin e pare te tre ndertesave 1 kateshe.

Ofrohen 3 magazina me siperfaqe 205 m2 secila, te organizuara ne nje ambient te hapur, me nje lartesi prej 5 m.

Zona eshte e pershtatshme per biznes dhe aktivitete te ndryshme.

Ambienti mund te ofrohet per fasoneri te ndryshme, magazinim produktesh, firma prodhimi etj.

Perpara magazinave ka nje vend parkimi rreth 600 m2 ne total.

Ka akses te lehte ne autostraden Tirane-Durres.

 

Cmimi 800 Euro/Muaj Secila

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën