Magazinë 500-1000 m2 Me Qira Tirane

Magazine me qira ne rrugen e Limuthit ne autostraden Tirane-Durres.
Magazina ofron nje siperfaqe pr
Me Qira 1023-12X 800 €

Magazine me qira ne rrugen e Limuthit ne autostraden Tirane-Durres. Magazina ofron nje siperfaqe prej 500 m2 dhe organizohet ne nje ambient open space dhe nje tualet. Ka lartesi 6 metra ndersa kulmi i magazines ka 8.8 metra lartesi.  Magazina ...

Magazine me qira ne Vaqarr prane zones se Kombinatit. 
Magazina eshte nje ndertim i ri i sapo
Me Qira 523-43R 3600 €

Magazine me qira ne Vaqarr prane zones se Kombinatit.  Magazina eshte nje ndertim i ri i sapo perfunduar dhe me kushte bashkohore. Ka nje siperfaqe te brendshme prej 625 m2 dhe lartesi 9.5 meter. Organizohet ne 1 hapesire open space, 1 ambient ...

Magazine me qira ne katin e 3 dhe te 4 te nje ndertese 4 kateshe ne zonen e Paskuqanit, ne rrug
Me Qira 319-13S 2000 €

Magazine me qira ne katin e 3 dhe te 4 te nje ndertese 4 kateshe ne zonen e Paskuqanit, ne rrugen Laze Ferraj ne Tirane. Siperfaqja totale eshte 500 m2 ku siperfaqe e secilit kat 250m2 dhe siperfaqe 600 m2 oborr e rrethuar ...

Magazine me qera ne rrugen 5 Maji, ne Tirane.
Magazina pozicionohet ne katin -1 te nje pallati te r
Me Qira 822-29Z 2000 €

Magazine me qera ne rrugen 5 Maji, ne Tirane. Magazina pozicionohet ne katin -1 te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqje prej 550m2, e cila eshte e organizuar ne ambient open space. Ambjenti ka nje lartesi 4m, eshte I shtruar me rezine, dhe me ...

Magazine me qira ne rrugen Zenel Bastari ne Tirane.
Siperfaqja e magazines eshte 600m2 dhe ndahet n
Me Qira 122-21S 1200 €

Magazine me qira ne rrugen Zenel Bastari ne Tirane. Siperfaqja e magazines eshte 600m2 dhe ndahet ne nje hapesire te madhe, dy zyra dhe tre tualete. Ndodhet ne katin e dyte te nje ndertese 3-kateshe. Ka nje lartesi prej 3.5 metrash ne hapesiren e ...

Magazine me qera ne rrugen Siri Kodra, ne Tirane.

Ndodhet ne katin e trete te nje ndertese, i paj
Me Qira 119-22S 2000 €

Magazine me qera ne rrugen Siri Kodra, ne Tirane. Ndodhet ne katin e trete te nje ndertese, i pajisur me ashensor,shume prane rruges kryesore dhe ka akses te lehte ne te. Ka nje siperfaqe totale prej 1000 m2. Ambienti eshte i organizuar ne 2 ...

Magazine me qera prane bllokut te magazinave ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te ne nje ndertese 2
Me Qira 416-32b 820 €

Magazine me qera prane bllokut te magazinave ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje ndertese 2-kateshe, prane rruges kryesore. Magazina ka hyrje me vete dhe siperfaqe totale prej 500 m2 te ndare ne: Kati i pare ka siperfaqe prej 60 m2 dhe ...

Magazine me qera ne rrugen e Limuthit ne Tirane.

Pozicionohet buze rruge kryesore ne nje bllok ma
Me Qira 516-51b 1200 €

Magazine me qera ne rrugen e Limuthit ne Tirane. Pozicionohet buze rruge kryesore ne nje bllok magazinash, prane zones se Vores e Kasharit. Siperfaqja e magazines eshte 700 m2 ku perfshihet nje zyre e vogel dhe tualet. Lartesia e saj eshte 6 metra ...

Magazine me qera ne rrugen  Egnatia prane mbikalimit te Rinasit ne Tirane.
Prona eshte e sapop
Me Qira 1119-54a 2800 €

Magazine me qera ne rrugen  Egnatia prane mbikalimit te Rinasit ne Tirane. Prona eshte e sapoperfunduar dhe punimet si brenda edhe jashte jane moderne Ka siperfaqe prej 1500 m2 te ndara ne 660 m2 ndertim (magazine open space) dhe 840 m2 truall te ...

Magazine me qira ne rrugen Limuthi ne Tirane.
Ndodhet ne nje ndertese 1-kateshe larg zonave te banu
Me Qira 220-26H 1000 €

Magazine me qira ne rrugen Limuthi ne Tirane. Ndodhet ne nje ndertese 1-kateshe larg zonave te banuara. Ka nje siperfaqe prej 1000 m2 dhe eshte e organizuar ne dy ambiente dhe nje tualet. Ambienti ka nje lartesi prej 6 metrash muri dhe 9 metrash ...

Magazine me qera ne rrugen Llazi Miho ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje godine 3-kateshe.
Me Qira 619-1T 1500 €

Magazine me qera ne rrugen Llazi Miho ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje godine 3-kateshe. Ka nje siperfaqe totale prej 800 m2 dhe eshte e organizuar ne: 450 m2 ambient i hapur dhe 350 m2 ambiente zyrash. Magazina eshte shume e ...

Magazine me qera ne rrugen Llazar Xhajanka ne Tirane.

Ambienti ndodhet ne nje ndertese 1-kateshe
Me Qira 519-57T 750 €

Magazine me qera ne rrugen Llazar Xhajanka ne Tirane. Ambienti ndodhet ne nje ndertese 1-kateshe dhe larg zonave te banuara. Ka nje siperfaqe prej 500 m2 dhe eshte e organizuar ne ambient te hapur dhe 2 banjo. Magazina eshte e pershtatshme per ...

Magazine me qera ne zonen e Vaqarrit, ne rrugen dytesore Tirane-Durres ne Tirane.

Ofrohen 2 Magaz
Me Qira 419-42S 1500 €

Magazine me qera ne zonen e Vaqarrit, ne rrugen dytesore Tirane-Durres ne Tirane. Ofrohen 2 Magazina me siperfaqe prej 360 m2 dhe 150 m2, te organizuara ne ambient te hapur. Lartesite e magazinave jane perkatesisht: magazine e madhe ka 8 m, ...

Magazine me qera ne Domje, shume prane rruges dytesore, ne Tirane.

Ndodhen ne katin e pare te tre
Me Qira 219-13S 1800 €

Magazine me qera ne Domje, shume prane rruges dytesore, ne Tirane. Ndodhen ne katin e pare te tre ndertesave 1 kateshe. Ofrohen 3 magazina me siperfaqe 205 m2 secila, te organizuara ne nje ambient te hapur, me nje lartesi prej 5 m. Zona ...

Magazine me qera ne kilometrin e dyte ne autostraden Tirane-Durres.

Magazina ka nje siperfaqe te
Me Qira 618-3d 1650 €

Magazine me qera ne kilometrin e dyte ne autostraden Tirane-Durres. Magazina ka nje siperfaqe te brendshme 460 m2 dhe verande 90 m2. Siperfaqja e brendshme eshte organizuar ne nje ambient  open space dhe 2 tualete. Ka mundesi te mira ...