Magazine me qera ne rrugen Ardeno, prane autostrades Tirane-Durres (TRR-618-3d)

ID TRR-618-3d
Lloji prones Magazine-Depo
Status Me Qira
Çmimi € 1650 Euro
Sipërfaqe m2 550 m2
Lartesia 0
Shperndarja 1
Tualete 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Autostrada Tirane-Durres

Magazine me qera ne kilometrin e dyte ne autostraden Tirane-Durres.

Magazina ka nje siperfaqe te brendshme 460 m2 dhe verande 90 m2.

Siperfaqja e brendshme eshte organizuar ne nje ambient  open space dhe 2 tualete.

Ka mundesi te mira reklamimi pasi ndodhet shume prane rruges kryesore.

Lartesia e magazines eshte 4 m dhe ka mundesi edhe per parkim makinerish te medhaja perpara magazines.

Ftohja dhe ngrohja mundesohen nga kater kondicioner.

Zona eshte shume e pershtatshme per biznes dhe ka akses te lehte ne hyrje te qytetit te Tiranes.

Mundesi parkimi per 6 makina.

 

Cmimi 3 euro/m2 (perfshire taksen)

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën