Magazine me qera ne rrugen nacionale Tirane-Rinas , (TRR-215-47a)

ID
Lloji prones Magazine-Depo
Status Me Qira
Çmimi € 5800 €
Sipërfaqe m2 4000 m2
Lartesia 0
Shperndarja 0
Tualete 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa

Magazine me qera ne Rrugen nacionale  Tirane-Rinas.
Magazina ndodhet buze Rruges kryesore, e aksesueshme nga makina  dhe kamione nepermjet rruges dytesore.
Ndertesa eshte ndertuar mbi nje truall me nje siperfaqe prej 4000 m2, duke i ofruar magazines oborr te lire rreth saj.
Magazina eshte ndertimi i ri i sapo perfunduar , ka nje siperfaqe prej 2000 m2, ku ka te perfshire zyra dhe tualet.
Me nje lartesi prej 6 m ku 4.5 m jane pjese e nendheshme , me sistem ajrimi , sistem kunder zjarrit , dalje emergjence etj
Si punimet e brendshme ashtu edhe te jashtme jane teper cilesore si: instalim elektrik 3- fazor,drenazhim i dyfishte ndricim rrethues dhe e rrethuar me mur dhe rrjete.

Oborri rrethues eshte i shtuar me cakull dhe porte te rreshqitshme,


Cmimi 5800 Euro ne muaj.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën