Magazine me qera ne zonen e Vaqarrit ne Tirane

ID TRR-419-42S
Lloji prones Magazine-Depo
Status Me Qira
Çmimi € 1500
Sipërfaqe m2 510
Lartesia 8
Shperndarja 2
Tualete 0
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Vaqarr, Tirane

Magazine me qera ne zonen e Vaqarrit, ne rrugen dytesore Tirane-Durres ne Tirane.

Ofrohen 2 Magazina me siperfaqe prej 360 m2 dhe 150 m2, te organizuara ne ambient te hapur.

Lartesite e magazinave jane perkatesisht: magazine e madhe ka 8 m, magazine e vogel ka 6 m te cilat mund te organizohet ne 2 kate.

Zona eshte e rrethuar me kompani te ndryshme qe operojne biznesin e tyre.

Ambientet jane te pershtatshme per aktivitete te ndryshme biznesi si: magazinim, firme prodhimi, fasoneri etj.

Siperfaqja totale tokes eshte 4500 m2, ku jep te shkarkimit dhe ngarkimit te kamionova te permasave te ndryshme, furgona etj. Gjithashtu ofrohet dhe vend parkimi per makinat e kompanise qe do operoj prane magazines.

Ka akses direkt ne rrugen dytesore Tirane-Durres, zonen e Kombinatit dhe vetem 4 km larg qendres se qytetit.

 

Cmimet:

Siperfaqe 360 m2: 1000 Euro/Muaj 

Siperfaqe 150 m2: 600 Euro/Muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën