Magazine me qera ne zonen e Vores prane autostrades Tirane - Durres (TRR-815-13b)

ID TRR-815-13b
Lloji prones Magazine-Depo
Status Me Qira
Çmimi € 5.000 Euro
Sipërfaqe m2 2700 m2 + 2100 m
Lartesia 0
Shperndarja 3
Tualete 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Vore-Marikaj

Magazine me qera ne rrugen Vore-Marikaj.

Pozicionohet buze rruge kryesore me rreth 15 km larg si nga Tirana ashtu edhe nga Durresi.

Magazina ka 2700 m2 siperfaqe toke dhe 2100 m2 siperfaqe ndertimi ne total.

Ndertimi ndahet ne 3 pjese te cilat jane:

Pjesa qendrore e saj 1- kateshe me siperfaqe prej 1055 m2 dhe me nje lartesi prej 8 metra. Kjo hapesire eshte pa kollona dhe ju ndihmon ju ta organizoni ate ne varesi te funksioneve tuaja.

Dhe 2 godinat qe ndodhen ne krah te magazines te cilet mund te jene te pershtatshme per zyrat e firmes. Njera prej tyre eshte 3-kateshe dhe ka siperfaqe prej 150 m2 per kat. 

Ndersa tjera eshte 4-kateshe me siperfaqe ndertimi prej 200 m2 per kat. Gjithashtu ketu do te gjeni edhe nje apartament 1+1 te mobiluar.

Magazina furnizohet me uje te pijshem dhe energji elektrike 24-ore me linje 3-fazore.

Kjo prone eshte shume e pershtatshme per kompani te ndryshme prodhimi e perpunimi konfeksionesh, fasoneri, magazinim, firme shperndarje etj.

Zona perreth eshte e qete, shume e zhvilluar dhe e mbushur plot me firma e kompani te ndryshme.

Magazina ka akses ne autostraden Tirane-Durres dhe ndodhet prane doganes se Tiranes e aeroportit Nene – Tereza.

Keni mundesi per parkimin e disa makinave ose kamioneve brenda rrethimit te magazines.

Cmimi 5000 Euro ne muaj me taksa te perfshira.

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën