Magazinë 0-500 m2 Me Qira Tirane

Magazine me qira ne rrugen Nene Tereza ne Tirane. 
Ambienti eshte pjese e nje objekti njekates
Me Qira 424-12X 2000 €

Magazine me qira ne rrugen Nene Tereza ne Tirane.  Ambienti eshte pjese e nje objekti njekatesh dhe ofron  nje siperfaqe prej 460 m2 me lartesi 6 m2. Organizohet ne nje ambient open space. Ne dispozicion te magazines eshte dhe nje oborr me ...

Magazine me qira ne rrugen e Limuthit ne autostraden Tirane-Durres.
Magazina ofron nje siperfaqe pr
Me Qira 1023-12X 800 €

Magazine me qira ne rrugen e Limuthit ne autostraden Tirane-Durres. Magazina ofron nje siperfaqe prej 500 m2 dhe organizohet ne nje ambient open space dhe nje tualet. Ka lartesi 6 metra ndersa kulmi i magazines ka 8.8 metra lartesi.  Magazina ...

Magazine me qira ne rrugen Pandeli Vangjeli ne Tirane.
Magazina pozicionohet ne katin nendhe te nje
Me Qira 1123-42X 600 €

Magazine me qira ne rrugen Pandeli Vangjeli ne Tirane. Magazina pozicionohet ne katin nendhe te nje residence 5 kateshe. Ofron nje siperfaqe prej 300 m2, lartesi prej 2.5 m dhe organizohet ne nje ambient open space, 3 ambiente pune dhe 2 ...

Magazine me qera ne rrugen Halit Haxhija ne zonen e Paskuqanit ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e p
Me Qira 1123-4A 1000 €

Magazine me qera ne rrugen Halit Haxhija ne zonen e Paskuqanit ne Tirane. Pozicionohet ne katin e pare te nje ndertese 2 kateshe. Ka nje siperfaqe totale prej 337.50m2 dhe organizohet ne nje ambient open space dhe 2 tualete. Ambienti eshte i gjithi i ...

Magazine me qira ne rrugen 3 Deshmoret ne Tirane.
Ndodhet ne katin e trete te nje ndertese 3-k
Me Qira 1221-41V 700 €

Magazine me qira ne rrugen 3 Deshmoret ne Tirane. Ndodhet ne katin e trete te nje ndertese 3-kateshe me ashensor per mallra.  Ka nje siperfaqe prej 400 m2 te organizuar ne nje ambient te madh open space, nje zyre te vogel dhe nje ...

Magazine me qira prane autostrades Tirane-Durres ne Kashar.

Ndodhet ne katin e dyte te nje nderte
Me Qira 1020-53V 600 €

Magazine me qira prane autostrades Tirane-Durres ne Kashar. Ndodhet ne katin e dyte te nje ndertese 2-kateshe. Ka nje sipefaqe prej 232 m2 te organizuar ne nje ambient te madh open space dhe me lartesi 3.20 meter. Ndertesa sapo eshte perfunduar ...

Magazine me qira ne katin e 3 dhe te 4 te nje ndertese 4 kateshe ne zonen e Paskuqanit, ne rrug
Me Qira 319-13S 2000 €

Magazine me qira ne katin e 3 dhe te 4 te nje ndertese 4 kateshe ne zonen e Paskuqanit, ne rrugen Laze Ferraj ne Tirane. Siperfaqja totale eshte 500 m2 ku siperfaqe e secilit kat 250m2 dhe siperfaqe 600 m2 oborr e rrethuar ...

Magazine me qira ne rrugen ne Sauk te Vjeter Qender, ne Tirane.
Magazina pozicionohet ne katin -1 t
Me Qira 1022-36Z 600 €

Magazine me qira ne rrugen ne Sauk te Vjeter Qender, ne Tirane. Magazina pozicionohet ne katin -1 te nje vile private. Ka nje siperfaqje prej 120m2, e cila eshte e organizuar ne ambient open space. Magazina eshte e pajisur me dy tualete dhe me sistem ...

Ambjent magazine me qira ne zonen e Shkozes ne Tirane.
Magazina ndodhet ne katin -1 te nje nde
Me Qira 522-52U 1250 €

Ambjent magazine me qira ne zonen e Shkozes ne Tirane. Magazina ndodhet ne katin -1 te nje ndertese 1 kateshe. Ka nje siperfaqe prej 300 m2 dhe lartesi prej 3 metra. Ambienti eshte i pershtatshem per magazinim produktesh. Ka akses te lehte ne ...

Magazine me qera ne rrugen Pandi Dardha ne Tirana.

Ndodhet ne katin perdhe te nje vile.

Ka nje
Me Qira 919-19S 360 €

Magazine me qera ne rrugen Pandi Dardha ne Tirana. Ndodhet ne katin perdhe te nje vile. Ka nje siperfaqe prej 100 m2 dhe lartesi prej 3 metra e organizuar ne ambient te hapur. Ambienti eshte i pershtatshem per magazinime te ndryshme. Zona ...

Magazine me qira ne rrugen Kastriotet ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri.&nbsp
Me Qira 322-30S 600 €

Magazine me qira ne rrugen Kastriotet ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri.  Ka nje siperfaqe prej 216 m2 neto te organizuar ne 1 ambient.  Ambienti eshte i pershtatshem per shumellojshmeri aktivitetesh si depo ...

Magazine me qira ne rrugen Sadik Petrela ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe, buze rruge kryesore.
Me Qira 1221-49S 420 €

Magazine me qira ne rrugen Sadik Petrela ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe, buze rruge kryesore. Ka nje siperfaqe totale prej 108 m2 te ndare ne dy hapesira dhe dy banjo. Magazina ka nje lartesi prej 3.2 m. Lidhet me rrugen Xhanfize Keko dhe rrugen ...

Ambient magazine me qira ne rrugen e Dibres prane Viles Gold ne Tirane.
Magazina ndodhet ne katin -
Me Qira 1221-48S 250 €

Ambient magazine me qira ne rrugen e Dibres prane Viles Gold ne Tirane. Magazina ndodhet ne katin -1 te kompleksit i cili eshte i pajisur me 2 ashensore. Ka nje siperfaqe totale prej 60 m2 dhe ka nje lartesi prej 4.5 m. Lidhet me rrugen e Barrikadave ...

Magazine me qira ne rrugen Ibrahim Shalqizi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3te te nje ndertese 3 kat
Me Qira 1221-5V 430 €

Magazine me qira ne rrugen Ibrahim Shalqizi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3te te nje ndertese 3 kateshe e pajisur me ashensor industrial.  Magazina ka nje siperfaqe prej 250 m2 e organizuar ne nje ambient te madh te hapur dhe 3 ...

Magazine me qira prane rruges Teodor Keko ne Tirane.

Ndodhet ne katin perdhe te nje vile 2-katesh
Me Qira 820-17V 1000 €

Magazine me qira prane rruges Teodor Keko ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje vile 2-kateshe. Ka nje siperfaqe prej 180 m2 te organizuar ne nje ambient te hapur dhe nje tualet. Magazine eshte e pershtatshme per shumellojshmeri ...

Magazine per qira prane rruges se Kavajes ne Tirane.
Magazina ndodhet ne katin -1 te nje pallati te
Me Qira 221-14D 400 €

Magazine per qira prane rruges se Kavajes ne Tirane. Magazina ndodhet ne katin -1 te nje pallati te ri me hyrje nga rruga kryesore. Ka nje siperfaqe prej 130 m2 te organizuar ne nje ambient open space dhe nje tualet. Eshte shume e favorshme per ...

Magazine me qera prane bllokut te magazinave ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te ne nje ndertese 2
Me Qira 416-32b 820 €

Magazine me qera prane bllokut te magazinave ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje ndertese 2-kateshe, prane rruges kryesore. Magazina ka hyrje me vete dhe siperfaqe totale prej 500 m2 te ndare ne: Kati i pare ka siperfaqe prej 60 m2 dhe ...

Magazine me qira prane autostrades ne zonen e Domjes ne Tirane.
Ndertesa eshte 1 kateshe me siperfa
Me Qira 1121-4N 1000 €

Magazine me qira prane autostrades ne zonen e Domjes ne Tirane. Ndertesa eshte 1 kateshe me siperfaqe ndertimi 200 m2 me lartesi 5 metra dhe oborr me siperfaqe 200 m2. Orgazinohet ne nje hapesire te vetme, 1 banjo dhe oborr i cili eshte i ...

Magazine dhe dyqan per qira ne rrugen e Elbasanit ne Sauk, Tirane.

Ka nje siperfaqe toke prej 450
Me Qira 322-45V 1000 €

Magazine dhe dyqan per qira ne rrugen e Elbasanit ne Sauk, Tirane. Ka nje siperfaqe toke prej 450 m2 dhe siperfaqe ndertimi prej 340 m2 te ndare ne 2 kate. Ndertesa organizohet 2 ambiente te medha open space. Ndodhet buze rruge dhe ofron mundesi ...

Magazine me qira ne rrugen Ibrahim Shalqizi ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe te nje ndertese dy k
Me Qira 1221-2V 665 €

Magazine me qira ne rrugen Ibrahim Shalqizi ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje ndertese dy kateshe.  Ka nje siperfaqe prej 300 m2 te organizuar ne 3 ambiente.  Ambienti eshte i pershtatshem per shumellojshmeri aktivitetesh si servis, ...

Magazine me qera prane Ardenos ne Tirane.

Ndodhet ne katin perdhe te nje vile 2 kateshe.
Me Qira 919-21T 1000 €

Magazine me qera prane Ardenos ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje vile 2 kateshe. Magazina ka nje siperfaqe prej 350 m2 dhe eshte e organizuar ne: 2 ambiente te hapura, tualet. Ambienti eshte shume i pershtatshem per aktivitete te ...


Mazagine me qera prane rrethrrotullimit te Saukut ne Tirane
Ndodhet te rruga Bektash Berberi pran
Me Qira 1222-17V 750 €

Mazagine me qera prane rrethrrotullimit te Saukut ne Tirane Ndodhet te rruga Bektash Berberi prane rruges kryesore Ofron nje siperfaqe prej 250 m2 te organizuar ne njeren hapsire 180 m2 dhe tjetren 70 m2  Me nje oborr me hapsire te bollshme ...

Magazine me qira ne rrugen Bektash Berberi ne Tirane.
Magazina ofron nje siperfaqe prej 100 m2, lar
Me Qira 823-44X 400 €

Magazine me qira ne rrugen Bektash Berberi ne Tirane. Magazina ofron nje siperfaqe prej 100 m2, lartesi prej 3.5 m dhe ndahet ne nje ambient open space.  Ndodhet ne kushte te mira mund te perdoret per lloje te ndryshme ...

Magazine me qira ne rrugen Selim Brahja ne Tirane.
Magazine ndodhet ne katin e pare te nje vile.
K
Me Qira 1120-4D 270 €

Magazine me qira ne rrugen Selim Brahja ne Tirane. Magazine ndodhet ne katin e pare te nje vile. Ka nje siperfaqe prej 100 m2 te ndare ne dy ambiente dhe nje tualet. Hyrja eshte e vecuar nga pjesa tjeter e viles. Eshte shume e pershtatshme per ta ...

Magazine me qira prane zones se Yzberishtit ne Tirane.
Ambienti eshte pjese e nje objekti njekatesh
Me Qira 523-38X 1500 €

Magazine me qira prane zones se Yzberishtit ne Tirane. Ambienti eshte pjese e nje objekti njekatesh dhe ofron  nje siperfaqe prej 350 m2 me lartesi 3.8 m2. Magazina  eshte e ndare ne 5 ambiente te ndryshme dhe ka nje oborr te shfrytezueshem ...

Magazine me qira ne prane ish zones se Frigoriferit, ne rrugen Siri Kodra ne Tirane.
Siperfaqja tot
Me Qira 223-61Z 330 €

Magazine me qira ne prane ish zones se Frigoriferit, ne rrugen Siri Kodra ne Tirane. Siperfaqja totale eshte 145m2 i organizuar ne dy hapsira open space dhe nje hapesire me te vogel. Ambjenti eshte i  pajisur me sahat korenti 3 fazor, dhe dy ...

Magazine me qira ne autostraden Tirane-Durres, perballe QTU-se.
Siperfaqja totale eshte 297 m2 i or
Me Qira 123-55R 750 €

Magazine me qira ne autostraden Tirane-Durres, perballe QTU-se. Siperfaqja totale eshte 297 m2 i organizuar nje dy hapsira me te vogla perkatesisht me siperfaqe 200m2 dhe 97m2. Objekti  eshte i rikonstruktuar i gjithi dhe ne gjendje shume te mire, ...

Magazine me qira ne rrugen Mikel Koliqi ne Tirane.

Ambjenti ndodhet ne katin perdhe te nje vile.
Me Qira 620-33V 410 €

Magazine me qira ne rrugen Mikel Koliqi ne Tirane. Ambjenti ndodhet ne katin perdhe te nje vile. Magazina ka nje siperfaqe te brendshme prej 100 m2 te ndare ne nje ambjent te hapur dhe nje zyre te vogel dhe ambjent I jashtem prej 200 m2. Afersia ...

Magazine me qira ne rrugen Selim Brahja ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe te nje vile.
Magazina k
Me Qira 120-17S 250 €

Magazine me qira ne rrugen Selim Brahja ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje vile. Magazina ka nje siperfaqe prej 70 m2 dhe lartesi prej 4 metra. Dyqani eshte i organizuar ne ambient te hapur ne kushte te mira. Magazina eshte e pershtatshme per ...

Magazine me qera ne rrugen Ndre Mjeda, ne kompleksin Star.
Magazina pozicionohet ne katin -1 te nje
Me Qira 722-34G 300 €

Magazine me qera ne rrugen Ndre Mjeda, ne kompleksin Star. Magazina pozicionohet ne katin -1 te nje pallati te ri . Ka nje siperfaqje prej 100m2, e cila eshte e organizuar ne ambient open space. Punimet e brendshme dhe te jashtme jane mjaft cilesore ...

Magazine me qira ne rrugen Rrugen Ramazan Begu, Mjulle Bathore, ne Tirane.
Magazina pozicionohet ne
Me Qira 822-45Z 670 €

Magazine me qira ne rrugen Rrugen Ramazan Begu, Mjulle Bathore, ne Tirane. Magazina pozicionohet ne katin 1 te nje ndertese. Ka nje siperfaqje prej 250m2, e cila eshte e organizuar ne ambient open space. Gjatesia e magazines eshte 37m dhe lartesia ...

Magazine me qira ne rrugen Siri Kodra, ne Tirane.
Magazina pozicionohet ne katin 1 te nje ndertese
Me Qira 922-7Z 1100 €

Magazine me qira ne rrugen Siri Kodra, ne Tirane. Magazina pozicionohet ne katin 1 te nje ndertese dy kateshe perballe ish Frigoriferit. Ka nje siperfaqje prej 310m2, e cila eshte e organizuar 5 ambiente. Ambjenti ka nje lartesi 4.5m, e pajisur me ...

Magazine me qera ne rrugen Llazar Xhajanka ne Tirane.

Ambienti ndodhet ne nje ndertese 1-kateshe
Me Qira 519-57T 750 €

Magazine me qera ne rrugen Llazar Xhajanka ne Tirane. Ambienti ndodhet ne nje ndertese 1-kateshe dhe larg zonave te banuara. Ka nje siperfaqe prej 500 m2 dhe eshte e organizuar ne ambient te hapur dhe 2 banjo. Magazina eshte e pershtatshme per ...

Magazine me qera ne rrugen Selim Brahja ne Tirane.

Ndodhet ne katin e pare te nje vile 3-kateshe.
Me Qira 519-39T 200 €

Magazine me qera ne rrugen Selim Brahja ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje vile 3-kateshe. Ambienti ka nje siperfaqe prej 53 m2 i organizuar ne: ambient i hapur, depo dhe tualet. Magazina eshte shume e pershtatshme per: depo farmaceutike, ...

Magazine me qera ne rrugen Selita e Vjeter ne Tirane.
Ambienti ndodhet ne katin e pare te nje palla
Me Qira 519-21T 1500 €

Magazine me qera ne rrugen Selita e Vjeter ne Tirane. Ambienti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe totale prej 460 m2 e organizuar ne: dy ambiente te hapura. Prona eshte e pershtatshme per aktivitete te ndryshme si: depo ...

Magazine me qera ne rrugen Azem Galica ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 1-re te nje godine 3-kateshe
Me Qira 219-40L 200 €

Magazine me qera ne rrugen Azem Galica ne Tirane. Ndodhet ne katin e 1-re te nje godine 3-kateshe shume prane rruges kryesore. Ofron siperfaqe totale prej 110 m2 te organizuar ne nje ambient open space  sebashku me nje tualet. Ka te ...