Magazine me qera prane bllokut te magazinave, ne rrugen Siri Kodra , ne Tirane

ID TRR-119-22S
Lloji prones Magazine-Depo
Status Me Qira
Çmimi € 2000
Sipërfaqe m2 1000
Lartesia 0
Shperndarja 2
Tualete 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Siri Kodra

Magazine me qera ne rrugen Siri Kodra, ne Tirane.

Ndodhet ne katin e trete te nje ndertese, i pajisur me ashensor,shume prane rruges kryesore dhe ka akses te lehte ne te.

Ka nje siperfaqe totale prej 1000 m2.

Ambienti eshte i organizuar ne 2 ambiente te medha open space, 1 dhome e perdorur si depo, 2 tualete dhe 1 dhome e pershtatshme per zyre.

Magazina mund te perdoret per: Repart Prodhimi, Fasoneri, Magazinim etj.

Ndertesa ruhet nga roje private 24/h, me pagese ekstra.

Ka akses ne rrugen Reshit Petrela, rrugen Ferit Xhajko etj.

 

Cmimi 2000 Euro / Muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën