Magazine me qera prane City Park prane autostrades Tirane - Durres (TRR-516-51b)

ID TRR-516-51b
Lloji prones Magazine-Depo
Status Me Qira
Çmimi € 1000 Euro
Sipërfaqe m2 700 m2
Lartesia 0
Shperndarja 2
Tualete 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Limuthit

Magazine me qera ne rrugen e Limuthit ne Tirane.

Pozicionohet buze rruge kryesore ne nje bllok magazinash, prane zones se Vores e Kasharit.

Siperfaqja e magazines eshte 700 m2 ku perfshihet nje zyre e vogel dhe tualet. Lartesia e saj eshte 6 metra ndersa kulmi 8.8 metra.

Kjo prone aksesohet lehtesisht ne te dy anet e autostrades dhe rrugen dytesore.

Magazina eshte shume e pershtatshme per biznese te ndryshme, fasoneri, magazinim, firme prodhimi dhe sherbimi etj.

Zona ku pozicionohet magazina njihet si nje nga zonat me te medha industriale ne vend, me nje distance prej 12 km larg qendres se Tiranes.

Prane saj do te gjeni firma dhe kompani shume te njohura, shqiptare dhe te huaja.

Cmimi 1000 Euro / muaj (perfshire taksat)

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Magazine me qera prane bllokut te magazinave ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te ne nje ndertese 2
Me Qira 416-32b 900 €

Magazine me qera prane bllokut te magazinave ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje ndertese 2-kateshe, prane ...