Magazine me qera prane QTU-se ne Tirane (TRR-219-39T)

ID TRR-219-39T
Lloji prones Magazine-Depo
Status Me Qira
Çmimi € 7800 Euro
Sipërfaqe m2 2050 m2
Lartesia 0
Shperndarja 2
Tualete 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Kashar prane QTU

Magazine me qera, prane rruges Dardania, ne Tirane.

Siperfaqja totale eshte 2050 m2 e organizuar ne: 600 m2 ambient e pershtatshme per zyra dhe 1450 m2 kapanon.

Zona eshte e pershtatshme per biznese dhe aktivitete te ndryshme. Prane saj operojne kompani te fuqishme prodhimi.

Ambienti mund te ofrohet per fasoneri te ndryshme, magazinim produktesh, firma prodhimi, supermarket etj.

Ambjenti ofron siperfaqe te jashtme te pershtatshme per kamiona dhe makineri te ndryshme.

Ka akses te lehte ne autostraden Tirane-Durres.

 

Cmimi: 7800 Euro.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën