Magazine me qera prane zones se Kombinatit ne Tirane (TRR-619-1T)

ID TRR-619-1T
Lloji prones Magazine-Depo
Status Me Qira
Çmimi € 1500 Euro
Sipërfaqe m2 800 m2
Lartesia 0
Shperndarja 2
Tualete 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Kombinat

Magazine me qera ne rrugen Llazi Miho ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje godine 3-kateshe.

Ka nje siperfaqe totale prej 800 m2 dhe eshte e organizuar ne: 450 m2 ambient i hapur dhe 350 m2 ambiente zyrash.

Magazina eshte shume e pershtatshme per aktivitete te ndryshme si: depo farmaceutike, magazinim produktesh, robaqepsi etj.

Zona eshte mjaft e favorshme per keto lloje aktivitetesh.

Uji ofrohet 24 ore dhe eshte i perfshire ne cmim.

Ka akses te lehte ne zonen e Vaqarrit, rrugen e Kavajes etj.

 

Cmimi: 1500 Euro/muaj.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën