Magazine me qira ne Misto Mame ne Tirane

ID TRR-721-17V
Lloji prones Magazine-Depo
Status Me Qira
Çmimi € 3000
Sipërfaqe m2 1200 m2
Lartesia 4
Shperndarja 2
Tualete 4
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Konferenca e Pezes

Magazine me qira ne rrugen Konferenca e Pezes ne Tirane.
Ambienti ka nje siperfaqe prej 1200 m2 e ndare ne 2 magazina me te vogla, ku lartesia ne mure eshte 3.5 metra dhe lartesia ne kulm eshte 5 metra.
Magazina organizohet ne hapesira te medha me tualete, duke ofruar dhe mundesine per tu dhene me qira te ndare me siperfaqe 500 m2 dhe 700 m2.
Eshte shume e pershtateshme per zhvillime te shumellojshme aktivitetesh biznesi.
Survejohet me kamera dhe ka te instaluar sistem alarmi.
Hapesira ofron edhe vend parkimi per 15 automjete po ashtu.
Ndodhet prane Spitalit Amerikan 3 dhe kryqezohet me rrugen e Kavajes, rrugen Teodor Keko dhe me autostraden Tirane-Elbasan.

Cmimi: 2.5 euro/m2 (tatim i perfshire)

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën