Magazine me qira ne zonen e Laknasit ne Tirane

ID TRR-424-12X
Lloji prones Magazine-Depo
Status Me Qira
Çmimi € 2000
Sipërfaqe m2 460
Lartesia 6
Shperndarja 1
Tualete 0
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Nene Tereza

Magazine me qira ne rrugen Nene Tereza ne Tirane. 
Ambienti eshte pjese e nje objekti njekatesh dhe ofron  nje siperfaqe prej 460 m2 me lartesi 6 m2.
Organizohet ne nje ambient open space.
Ne dispozicion te magazines eshte dhe nje oborr me siperfaqe prej 500 m2. 
Magazina eshte totalisht e investuar vitin e fundit dhe i ofron te gjitha instalimet elektrike dhe hidraulike, si dhe sistem sigurie. 
Ambienti ka hapesire te mjaftueshme per te futur brenda dhe makineri te renda si kamione apo vince. 
Magazina eshte e pershtatshme per shumellojshmeri biznesesh. 
Pozicionohet ne rrugen dytesore e cila lidhet menjehere me akse te ndryshme te autostrades. 
Zona ka akses te menjehershem ne autostraden Tirane-Durres, ne zonen e Vores, ne zonen e Laknasit dhe ne zonen e Rinasit. 


Cmimi: 2000 euro/muaj 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën