Magazine me qira ne zonen e Vaqarrit ne Tirane

ID TRR-523-43R
Lloji prones Magazine-Depo
Status Me Qira
Çmimi € 3600
Sipërfaqe m2 625 + 1375 m2
Lartesia 9
Shperndarja 2
Tualete 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Vaqarr

Magazine me qira ne Vaqarr prane zones se Kombinatit. 
Magazina eshte nje ndertim i ri i sapo perfunduar dhe me kushte bashkohore.
Ka nje siperfaqe te brendshme prej 625 m2 dhe lartesi 9.5 meter.
Organizohet ne 1 hapesire open space, 1 ambient zyre dhe 2 tualete.
Ndertesa eshte projektuar per dy kate keshtu qe ka mundesi te instalohet konstruksion hekuri per katin e dyte.
Ka te instaluar sistem elektrik 3 fazor dhe sistem hidraulik gjithashtu dyert jane me te pajisura me sistem hapje automatike.
Oborri ka nje siperfaqe prej 1375 m2 dhe eshte i rrethuar me kanxhella hekuri dhe peme. 
Ka akses te shpejte me rrugen kryesore dhe hapesira te bollshme parkimi per makina apo kamion mallrash.
Zona eshte mjaft e preferuar per ushtrimin e aktivitetit te tyre nga shume kompani te medha dhe ofron akses te lehte me zonen e Kombinatit, Rrugen e Kavajes, autostraden Tirane-Elbasan etj.

Cmimi: 3600 Euro/Muaj (taksat te perfshira ne cmim)

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën