Magazine me qira prane qendres tregtare City Park ne Tirane.

ID TRR-220-26H
Lloji prones Magazine-Depo
Status Me Qira
Çmimi € 1000
Sipërfaqe m2 1000
Lartesia 6
Shperndarja 2
Tualete 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Limuthit

Magazine me qira ne rrugen Limuthi ne Tirane.
Ndodhet ne nje ndertese 1-kateshe larg zonave te banuara.
Ka nje siperfaqe prej 1000 m2 dhe eshte e organizuar ne dy ambiente dhe nje tualet.
Ambienti ka nje lartesi prej 6 metrash muri dhe 9 metrash ne kulm.
Magazina ofron vend parkimi ne zonen perreth saj.
Eshte e pershtatshme per aktivitete te ndryshme si depo mallrash, fasoneri, magazinim etj.
Zona eshte mjaft e qete dhe njihet si nje nga zonat me te medha industrial ne vend.
Ka akses ne rrugen e Limuthit, zonen e Kasharit, rrugen Iliria dhe rruge te tjera lidhese.

Cmimi: 1000 Euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën