Magazine me qira prane rruges Siri Kodra ne Tirane

ID TRR-122-21S
Lloji prones Magazine-Depo
Status Me Qira
Çmimi € 1200
Sipërfaqe m2 600
Lartesia 3
Shperndarja 1
Tualete 3
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Siri Kodra

Magazine me qira ne rrugen Zenel Bastari ne Tirane.
Siperfaqja e magazines eshte 600m2 dhe ndahet ne nje hapesire te madhe, dy zyra dhe tre tualete.
Ndodhet ne katin e dyte te nje ndertese 3-kateshe.
Ka nje lartesi prej 3.5 metrash ne hapesiren e madhe dhe 3.2 ne pjesen e zyrave.
Magazina eshte e pershtatshme per fasoneri.
Ka akses te lehte ne rrugen Siri Kodra dhe Reshit Petrela.


Cmimi: 2 euro/m2

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën