Magazine me qira prane zones se Laprakes ne Tirane

ID TRR-122-10N
Lloji prones Magazine-Depo
Status Me Qira
Çmimi € 3000
Sipërfaqe m2 1100
Lartesia 5
Shperndarja 6
Tualete 4
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Allaman Dervishi

Magazine me qira ne rrugen Allaman Dervishi ne Tirane.
Trualli ka siperfaqe totale prej 1100 m2.
Kat I ka magazine me nje siperfaqe prej 400 m2 kapanon ku perfshihet edhe 250 m2 kati i pare i viles, me oborr 450 m2.
Magazina eshte e ndare ne dy ambiente dhe 2 tualete.
Kati i dyte ka 4 ambiente per zyra te mobiluara, te paisura me kondicioner dhe 2 tualete ne te njejtin kat.
Magazina ka nje lartesi prej 4.5 m.
Magazina eshte shume e pershtatshme per perpunimin dhe prodhimin e bukes pasi ka te gjitha paisjet e nevojshme, gjithashtu eshte e pershtatshme per magazinim produkti, firma prodhimi apo sherbimi, ne oborr ka edhe nje dyqan me hyrje nga rruga kryesore per shitje te produkteve. 
Ka akses te lehte ne rrugen kryesore, ne rrugen Petrit Radovicka dhe rruga Migjeni etj.

Cmimi me te gjitha pajisjet si biznes: 4500 euro/muaj (tatim i diskutushem)
Cmimi per ambient te pamobiluar: 3000 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën