Magazine per qera ne zonen e Vaqarrit Tirane

ID TRR-122-4N
Lloji prones Magazine-Depo
Status Me Qira
Çmimi € 8500
Sipërfaqe m2 3981
Lartesia 4
Shperndarja 3
Tualete 4
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Vaqarr

Magazine me qira prane autostrades ne zonen e Vaqarrit ne Tirane.
Pozicionohet 170 metra larg rruges kryesore, ne nje nga zonat me te kerkuara per magazina.
Trualli ka siperfaqe totale prej 3981 m2 dhe siperfaqe ndertimi 2822 m2 te organizuar ne dy kate.
Kati i pare eshte i ndare ne 2 ambiente dhe tualete jashte.
Kati i dyte eshte open space.
Secila prej kateve ka nje lartesi prej 4 metrash.
Ndertesa eshte e sapoperfuanduar me te gjitha instalimet elektrike te reja.
Magazina eshte shume e pershtatshme per fasoneri te ndryshme, magazinim produkti, firma prodhimi apo sherbimi etj.
Zona eshte e qete, prane saj ushtrojne aktivitetin e tyre dhe shume kompani te tjera te njohura.
Ka akses te lehte ne rrugen kryesore.


Cmimi: 8500 euro/muaj (tatim i perfshire)

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën