Magazine per qera prane zones se Vores ne Tirane (TRR-1217-7L)

ID TRR-1217-7L
Lloji prones Magazine-Depo
Status Me Qira
Çmimi € 5400 Euro
Sipërfaqe m2 2700m2
Lartesia 11
Shperndarja 3
Tualete 0
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Autostrada Tirane-Durres

Magazine per qera ne ne rrugen Vore-Marikaj ne Tirane.

Pozicionohet shume prane rruges kryesore ne nje bllok magazinash.

Magazine ka siperfaqe totale prej 2700m2 te organizuar ne ambient open space dhe tualet brenda.

Dimensionet e magazines jane 60m e gjate dhe 44m e gjere. Ka lartesi 7.5m2 dhe ne kulmin e saj arrin 10.5m.

Ndertesa eshte e sapoperfuanduar me te gjitha instalimet elektrike te reja.

 Magazina eshte shume e pershtatshme per fasoneri te ndryshme, magazinim produkti, firma prodhimi apo sherbimi etj.

Zona eshte e qete, prane saj ushtrojne aktivitetin e tyre dhe shume kompani te tjera te njohura.

Ka akses te lehte ne rrugen Indrustriale, Autostrades Tirane-Durres dhe shume prane me rrugen dytesore.

Cmimi: 

2 Euro/m2 per magazinen

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën