Magazine per qira ne zonen e Kasharit ne Tirane

ID TRR-1122-53V
Lloji prones Magazine-Depo
Status Me Qira
Çmimi € 2000 euro
Sipërfaqe m2 1300 m2
Lartesia
Shperndarja
Tualete 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Azem Galica, Kashar

Magazine me qira prane autostrades ne zonen e Kasharit ne Tirane.
Ka nje siperfaqe ndertimi prej 1300 m2 dhe organizohet ne 3 kate dhe nje magazine te vogel ne kat -1.
Kati perdhe eshte nje ambient i madh open space.
Kati i dyte organizohet gjithashtu ne nje ambient te madh open space si dhe 2 tualete.
Kati i trete gjithashtu ofron nje ambient te madh open space.
Secili nga katet ka nje lartesi prej 4 meter.
Ndertesa eshte e pershtatshme per shumellojshmeri aktivitetesh si: fasoneri, magazinim produktesh, firma prodhimi apo sherbimi etj.
Ndodhet ne nje zone mjaft te zhvilluar dhe krahas me shume biznese te tjera. 
Ka akses te lehte ne autostraden Tirane-Durres.

Cmimi 2000 euro/ muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën