Magazine per shitje ne rrugen Limuthi ne Tirane

ID TRS-224-50X
Lloji prones Magazine-Depo
Status Në Shitje
Çmimi € 595.000
Sipërfaqe m2 1075
Lartesia 8
Shperndarja 1
Tualete 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Limuthi

Magazine per shitje prane autostrades Tirane-Durres.
Magazina ofron nje siperfaqe prej 1076 m2 dhe organizohet ne nje ambient open space dhe nje tualet. 
Ambienti ka nje gjeresi prej 18 m dhe nje gjatesi prej 60 m.
Kulmi i magazines ka nje lartesi prej 8 m.
Hyrja e magazines ka lartesi te pershtatshme per te futur dhe paisje dhe makineri te renda brenda si per shembull kamione dhe furgone.
Magazina mund te aksesohet si nga autostrada dhe nga rruga dytesore.
Pozicionohet ne nje bllok magazinash dhe ofron siguri per 24 ore.
Magazina pozicionohet ne nje zone te zhvilluar me shume facilitete e sherbime prane. 
Zona ka akses te menjehershem ne zonen e Kasharit, ne zonen e Vores dhe ne autostraden Tirane-Durres.
Prona disponon certifikate te rregullt pronesie.


Cmimi: 595.000 euro 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën