Magazine per shitje ne zonen e Saukut ne Tirane, (TRS-517-42d)

ID TRS-517-42d
Lloji prones Magazine-Depo
Status Në Shitje
Çmimi € 250.000 Euro
Sipërfaqe m2 510 m2 + 600 m2
Lartesia 4
Shperndarja 2
Tualete 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Sauk

Magazine per shitje ne zonen e Saukut ne Tirane.

Magazina eshte dykateshe ku kati i pare ka nje siperfaqe prej 440 m2 dhe kati i dyte 70 m2.

Lartesia  e magazines eshte 4 m.

Perpara ka nje parking te rethuar 600 m2.

Momentalisht magazina eshte e dhene me qera 1000 Euro/muaj

Zona eshte mjaft e njohur dhe e preferuar.

Me certifikate te rregullt pronesie.

 

Cmimi 250.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën