Magazine per shitje prane City Park Centre ne Tirane

ID TRS-224-38X
Lloji prones Magazine-Depo
Status Në Shitje
Çmimi € 350.000
Sipërfaqe m2 664
Lartesia 8
Shperndarja 1
Tualete 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Limuthit

Magazine per shitje ne rrugen Ura e Limuthit ne Tirane. 
Magazina ofron nje siperfaqe prej 664 m2.
Pozicionohet buze rruges kryesore ne nje bllok magazinash.
Dimensionet e magazines jane 60 metra e gjate dhe 18 metra e gjere. Lartesia e saj eshte 6 metra deri ne 8.8 metra ne kulm.
Magazina ka hapesire dhe per te future kamion brenda.
Avantazhi i kesaj prone eshte se mund te aksesohet nga te dy anet e autostrades si dhe ne rrugen dytesore.
Magazina eshte e pershtatshme per aktivitete te ndryshme biznesi si fasoneri, magazinim, firma sherbimi e shume te tjera.
Prona aktualisht eshte e dhene me qira.
Magazina ndodhet ne nje zone te qete, te zhvilluar me shume biznese prane. 
Zona ka dalje te menjehershme ne autostraden Tirane-Durres, ne zonen e Kasharit dhe ne zonen e Vores.


Cmimi: 350.000 euro 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën