Ndertese 3-kateshe per biznes prane rruges Jordan Misja ne Tirane

ID TRR-522-10S
Lloji prones Ambient tregtar
Status Me Qira
Çmimi € 4000 Euro
Sipërfaqe m2 780 m2
Tualete 8
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Osman Jonuzi

Ndertese 3-kateshe per biznes me qera prane rruges Jordan Misja ne Tirane.
Vila ndodhet ne nje zone te qete dhe me gjelberim te qytetit.
Me hapësira te medha, ajo eshte projektuar posacerisht per biznes.
Eshte mjaft e përshtatshme per fasoneri, klinike, call center, spital, kopsht, organizata fetare, shoqata, shkolle, etj.
Ka nje siperfaqje oborri prej 660 m2 dhe siperfaqje ndertimi prej 780 m2 te ndare ne 3 kate.
Secili kat ka siperfaqe 260 m2, te organizuar ne:
Kati i pare ofron nje hapesire te madhe e cila mund te perdoret sipas deshires dhe 2 tualete.
Kati i dyte ka sherbyer si restorant dhe eshte I perbere nga 1 hapesire e madhe, 1 hapesire me e vogel qe ka qene perdorur si kuzhine dhe 2 tualete.
Kati i trete eshte I perbere nga 4 apartamente te miremobiluara, me cdo pajisje te nevojshme per te banuar dhe me ballkon te perbashket
Vila ka punime cilesore.
Ka akses te lehte ne rrugen Siri Kodra, bulevardin e ri etj.

Cmimi: 4000 Euro/ muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Dyqan per qira tek rruga e Kavajes, shume prane qendres se Tiranes.

Dyqani eshte ne proces nderti
Me Qira 523-23X 3910 €

Dyqan per qira tek rruga e Kavajes, shume prane qendres se Tiranes. Dyqani eshte ne proces ndertimi dhe pritet te ...