Ndertese 4 kateshe per shitje prane rruges Siri Kodra ne Tirane

ID TRS-120-25S
Lloji prones Ambient tregtar
Status Në Shitje
Çmimi € 1.155.000
Sipërfaqe m2 417
Tualete 4
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Siri Kodra


Ndertese 4 kateshe per shitje ne rrugen Zenel Bastari ne Tirane.
Objekti ka nje siperfaqe totale trualli prej 417 m2, siperfaqe totale ndertimi prej 1650 m2 dhe lartesi prej 4 metra e cila organizohet ne 4 kate si meposhte:
Te gjitha katet jane te organizuara ne ambiente te hapura, ndersa kati dyte dhe i trete ka nga 2 tualete secili.
Ndertesa aktualisht eshte ne gjendje pune dhe eshte shume e pershtatshme per mobileri, fasoneri etj.
Ndarja nepermjet kateve behet me shkalle te brendshme gjithashtu ka nje ashensor.
Ofrohet dhe mundesia e shitjes se biznesit me te gjithe makinerit, gjendjen e mallit aktuale dhe mbi 25 vite eksperience ne tregun Shqiptar.
Ka akses ne rrugen Siri Kodra, rrugen Reshit Petrela, rrugen Ferit Xhajko, Stacionin e Trenit etj.
Prona ka certifikate te rregullt pronesie.

Cmimi 1.155.000 Euro
Cmimi 100.000 Euro  (Biznesi)

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën