Ndertese 5 kateshe me qira ne rrugen e Elbasanit ne Tirane

ID TRR-320-10S
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 11.050
Kati 2
Sipërfaqe m2 850
Shperndarja 5
Tualete 9
Ballkone 0
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Elbasanit

Ndertese 5 kateshe me qira prane fakultetit Luarasi ne Tirane.
Ka nje siperfaqe totale prej 850 m2 e cila organizohet ne 5 kate ne ambient te hapur me 2 tualete secili kat.
Katet jane te ndare me njeri tjetrin me shkalle te brendshme dhe me ashensor.
Ambienti i brendshem mund te arredohet sipas deshires se klientit.
Hapesirat jane open space dhe ofrojne ndricim natyral gjate gjithe dites.
Katet jepen te ndare nga 170 m2 secili kat ose e gjithe ndertesa dhe eshte shume e favorshme per aktivitete te ndryshme si: institucione te ndryshme, fondacione, call center etj.
Ndertesa eshte ndertuar me cilesi te larte te standarteve evropiane si ne aspektin arkitekturor por edhe ne strukturen e ndertimit.
Fasada eshte e konceptuar me karakteristikat e nje ndertimi te qendrueshem me cilesi te larta mbrojtese nga ndotja akustike dhe elementet klimatike.
Ne zonen perreth ofrohen ambiente te gjelberuara.
Ofrohen vende parkimi ne oborrin e pallatit.
Ka akses direkt ne rrugen e Elbasanit, rrugen Faik Konica, rrugen Gjeneral Nikolis etj.

Cmimi 13 Euro / m2 (tatim i perfshire)

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën