Ndertese 5-kateshe me qira ne rrugen Qemal Stafa ne Tirane

ID TRR-1220-1V
Lloji prones Ambient tregtar
Status Me Qira
Çmimi € 9625
Sipërfaqe m2 1750 M2
Tualete 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Qemal Stafa

Ndertese 5-kateshe me qira prane Prokurorise se Pergjithshme ne Tirane.

Ka nje siperfaqe totale prej 1750 m2 te ndare ne 5 kate ndertese dhe 1 kat bodrum.

Cdo kat ka nje siperfaqe prej 300 m2 dhe organizohet ne nje ambient te madh open space.

Ndertesa eshte e paperfunduar dhe mund te rregullohet sipas planit te biznesit tuaj.

E pershtatshme per shumellojshmeri aktivitetesh si hotel, klinika mjekesore, banka, zyra biznesi etj.

Ofron shkalle nga brenda dhe ashensor, mundesi reklamimi me fasada te medha xhami, ballkon te madh nga ana e rruges dhe ballkone te vegjel nga mbrapa.

Jepet me qira komplet ndertesa ose e ndare ne kate.

Ndodhet buze rruge kryesore ne nje zone te populluar dhe te njohur.

Ka akses direkt ne rrugen Qemal Stafa, rrugen e Barrikadave dhe rrugen e Saraceve.

 

Cmimi: 5.5 Euro/ M2, e paperfunduar

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën