Objekt per shitje prane rruges se Elbasanit ne Tirane

ID TRS-422-28S
Lloji prones Ambient tregtar
Status Në Shitje
Çmimi € 3.000.000 Euro
Sipërfaqe m2 2300 m2
Tualete 0
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Pandeli Evangjeli

Objekt per shitje ne qytetin e  TIranes.
Ndodhet ne rrugen Pandeli Evangjeli prane Ambasades Rumune.
Eshte I ndertuar me nje cilesi te larte ndertimi.
Rezidenca perbehet nga 4 kate banimi dhe 1 kat i nendheshem. 
Ka nje siperfaqje faktike prej 2300 m2 nder te cilat 1900 m2 jane me certifikate pronesie dhe eshte e ndare 23 apartamente ku 21 jane 1+1,2  garsoniere dhe 1 apartament dubleks me siperfaqe 500 m2 ne katin e fundit.
Orientimi eshte nga Veri-Lindja dhe Jug-Perendimi , duke I bere te gjitha apartamentet  te kene diell dhe drite gjate gjithe dites. 
Kati nentokesor eshte i organizuar ne nje salle te madhe ngrenie , studimi , apo dhe loje per te sjelle frymen e komunitetit ndermjet banoreve.
Gjithashtu eshte I pajisur dhe me dhome lavanterie , me makinen larese dhe tharese.
Godina ka oborr 385 m2 te rrethuar qe ofron privatesi dhe qetesi , po ashtu gjelberim,me bime dhe peme qe bllokojne pamjen nga banesa te tjera afer.
Ofrohet parking ne katin e nendheshem (9 post parkimi) brenda oborrit te rezidences ,po ashtu dhe jashte rrethimit .
Rezidenca ka akses te lehte me rrugen e Elbasanit dhe  vilat gjermane , pika lidhese me qendren e qytetit.

Cmimi: 3.000.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën