Prona në Korce

Apartament 2+1 per shitje ne qytetin e Korces ne rrugen Teli Samsuri.
Apartamenti ndodhet ne katin
Në Shitje KOS-1222-1R 65 000 €

Apartament 2+1 per shitje ne qytetin e Korces ne rrugen Teli Samsuri. Apartamenti ndodhet ne katin 7 nje nje pallat te ri me ashensor. Ambienti  ka siperfaqe totale 96m2 te organizuar ne sallon, dy dhoma gjumi , nji tualet dhe nji ballkon. ...

Vile 4-kateshe ne shitje ne rrugen Gjon e Ndreci Pendavinji ne Korce.
Vila eshte ndertuar ne vitin
Në Shitje KOS-122-1A 310.000 €

Vile 4-kateshe ne shitje ne rrugen Gjon e Ndreci Pendavinji ne Korce. Vila eshte ndertuar ne vitin 2009-2010. Siperfaqja e truallit eshte 224 m2 ndersa siperfaqja e ndertimit eshte 528 m2 e cila organizohet si me poshte: Kati 0 ka dy ambiente me hyrje ...

Vile 2-kateshe per shitje ne rrugen Emin Duraku ne Korce.

Vila ka nje siperfaqe te brendshme prej
Në Shitje KOS-1216-39d 280.000 €

Vile 2-kateshe per shitje ne rrugen Emin Duraku ne Korce. Vila ka nje siperfaqe te brendshme prej 376 m2 dhe oborr 400 m2. Kati i pare eshte i organizuar ne kuzhine, sallon, dy dhoma dhe tualet. Kati i dyte eshte i organizuar ne tre dhoma gjumi, ...

Toke ne shitje ne Voskopoje ne Korce.
Ndodhet ne nje kodrine shume prane fshatit dhe rruges naciona
Në Shitje 25 /m2 €

Toke ne shitje ne Voskopoje ne Korce. Ndodhet ne nje kodrine shume prane fshatit dhe rruges nacionale.   Toka ka siperfaqe 6700 m2 . Ndodhet ne nje prej zonave me te pelqyera te Shqiperise. E njohur per vlerat e medha turistike qe ofron ne kte ...

Vile ne shitje ne lagjen e Punetoreve ne Korce.

Vila ka nje siperfaqe prej 173m2 ndertim ne cdo k
Në Shitje KOS-514-1j 110.000 €

Vile ne shitje ne lagjen e Punetoreve ne Korce. Vila ka nje siperfaqe prej 173m2 ndertim ne cdo kat, ku: -Kati bodrum i cili perfshin dhe garazh; -kati i pare i organizuar ne sallon ndenje, kuzhine e vecante, 3 dhoma dhe tualet. -kurse kati i ...