Shtepi per shitje prane sheshit Shtraus ne zonen e Xhamllikut ne Tirane

ID TRS-222-32N
Lloji prones Vile
Status Në Shitje
Çmimi € 123.600 Euro
Sipërfaqe m2 180 m2
Dhoma 3
Tualete 3
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Sheshi Shtraus

Shtepi private per shitje ne zonen e Xhamllikut, ne rrugen Dum Alla ne Tirane.
Objekti ka nje siperfaqe trualli prej 100 m2 dhe siperfaqje ndertimi 180 m2 te shperndare ne tre kate.
Kati i pare organizohet ne: 2 dhoma gjumit, 1 sallon  me kuzhine, 1 korridor dhe tualet.
Kati i dyte organizohet ne:  1 dhom gjumi, 1 sallon sebashku me kuzhine, 1 korridor, 1 ballkon dhe tualet.
Kati i trete organizohet ne:  1 dhom gjumi, 1 sallon , kuzhine, 1 korridor, 1 ballkon te madhe  dhe tualet.
Orientohet nga veri-perendimi.
Ka akses ne rrugen Xhanfize Keko dhe afer me rrugen Bardhyl.
Ka mundesi parkimi per makine ne oborr.


Cmimi: 123.600 euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Vile per shitje ne rrugen Gjon Krisli ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne nje zone shume te qete te Tiran
Në Shitje 1121-33N 110.000 €

Vile per shitje ne rrugen Gjon Krisli ne Tirane. Shtepia ndodhet ne nje zone shume te qete te Tiranes, afer rruges ...

Vile 1-kateshe per shitje ne rrugen Halil Aga ne Tirane.

Shtepia ka nje siperfaqe trualli prej 40
Në Shitje 819-9T 125.000 €

Vile 1-kateshe per shitje ne rrugen Halil Aga ne Tirane. Shtepia ka nje siperfaqe trualli prej 407 m2 ku 133 m2 jane ...

Vile per shitje prane rruges Foto Janku ne Tirane.

Pozicionohet buze rruge kryesore disa metra la
Në Shitje 816-37 136.000 €

Vile per shitje prane rruges Foto Janku ne Tirane. Pozicionohet buze rruge kryesore disa metra larg shkolles Harry ...

Vile per shitje prane rruges 28 Nentori ne Tirane.

Pozicionohet disa metra larg rruges dytesore d
Në Shitje 416-40b 115.000 €

Vile per shitje prane rruges 28 Nentori ne Tirane. Pozicionohet disa metra larg rruges dytesore dhe autostrades ...