Vilë 2-3 dhoma Në Shitje Tirane

Vile 2 kateshe per shitje ne zonen e Berzhites.
Ka nje siperfaqe ndertimi prej 200 m2 dhe siperfaqe
Në Shitje 622-17A 375.000 €

Vile 2 kateshe per shitje ne zonen e Berzhites. Ka nje siperfaqe ndertimi prej 200 m2 dhe siperfaqe trualli prej 453 m2.  Kati i pare i viles eshte i organizuar ne: 1 sallon, kuzhine gjysem e hapur, 1 tualet, lavanderi dhe depo. Kati i dyte ...

Vile per shitje ne rruges Riza Cerova ne Tirane.
Shtepia ka nje siperfaqe toke prej 159.3 m2 dhe si
Në Shitje 622-5U 250.000 €

Vile per shitje ne rruges Riza Cerova ne Tirane. Shtepia ka nje siperfaqe toke prej 159.3 m2 dhe siperfaqe ndertimi prej 247.4 m2 te ndare ne tre kate. Kati nentoke ka nje siperfaqe prej 75.8m2 e pershtatshme per parkim ose depo. Kati i pare ...

Shtepi private ne shitje ne zonen e Xhamllikut.
Ndodhet ne rrugen Xhanfize Keko, shume prane sheshi
Në Shitje 522-36S 150.000 €

Shtepi private ne shitje ne zonen e Xhamllikut. Ndodhet ne rrugen Xhanfize Keko, shume prane sheshit Shtraus. Ka siperfaqje trualli prej 240 m2 dhe siperfaqje ndertimi prej 119.4 m2. Prona momentalisht perdoret per banim por eshte dhe mundesia e ...

Vile per  shitje ne rrugen Llazi Miho ne zonen e Kombinatit 

Vila perbehet nga 4 kate m
Në Shitje 422-36U 168.000 €

Vile per  shitje ne rrugen Llazi Miho ne zonen e Kombinatit  Vila perbehet nga 4 kate me siperfaqe ndertimi 475.5m2 dhe oborri 176m2. Kati perdhe ka nje hapsire prej 109m2 qe mund te shfrytezohet per parkim ose biznes. Kati i pare ...

Vile per shitje ne Lunder shume prane me qendren tregtare TEG ne Tirane.
Vila eshte ndertuar vitet
Në Shitje 821-52A 520.000 €

Vile per shitje ne Lunder shume prane me qendren tregtare TEG ne Tirane. Vila eshte ndertuar vitet e fundit dhe pozicionohet ne nje rezidence te vogel me vila. Ka nje siperfaqe prej 290 m2 te brendshme dhe 620 m2 pjese e jashtme oborr. Kati i pare ka ...

Vile 3-kateshe per shitje prane rruges Llazi Miho ne Tirane. 

Ka nje siperfaqe prej 111 m2 t
Në Shitje 422-26V 450.000 €

Vile 3-kateshe per shitje prane rruges Llazi Miho ne Tirane.  Ka nje siperfaqe prej 111 m2 truall dhe 250 m2 ndertim e ndare ne 3 kate. Kati i perdhe organizohet ne 2 dyqane dhe dy tualete, kati i dyte organizohet ne sallon, dy dhoma ...

Vile 1-kateshe dhe toke per shitje ne fshatin Ndroq ne Tirane.
Siperfaqja totale e baneses eshte rr
Në Shitje 721-27V 180.000 €

Vile 1-kateshe dhe toke per shitje ne fshatin Ndroq ne Tirane. Siperfaqja totale e baneses eshte rreth 128 m2 dhe siperfaqja e tokes eshte 1455 m2 e rrethuar me rrjete teli dhe ka porte hekuri. Shtepia organizohet ne sallon se bashku me kuzhine, 3 ...

Vile 1-kateshe per shitje ne rrugen Usaid ne Tirane.
Shtepia ka nje siperfaqe toke prej 416.6 m2 dh
Në Shitje 322-41N 110.000 €

Vile 1-kateshe per shitje ne rrugen Usaid ne Tirane. Shtepia ka nje siperfaqe toke prej 416.6 m2 dhe siperfaqe ndertimi prej  116 m2 te organizuar ne nje sallon, dy dhoma gjumi, kuzhine te vecuar, dy tualete, korridor dhe nje oborr te mbushur me ...

Vile 3- kateshe per shitje ne rrugen Selaudin Zorba ne Tirane.
Vila ka nje siperfaqe trualli prej&n
Në Shitje 322-39S 600.000 €

Vile 3- kateshe per shitje ne rrugen Selaudin Zorba ne Tirane. Vila ka nje siperfaqe trualli prej 450 m2 ku ndodhet ndertesa me baze 270 m2 dhe siperfaqje totale ndertimi 810 m2. Nga kjo siperfaqje totale 330 m2 jane me hipoteke te rregullt dhe ...

Shtepi private per shitje ne zonen e Xhamllikut, ne rrugen Dum Alla ne Tirane.
Objekti ka
Në Shitje 222-32N 123.600 €

Shtepi private per shitje ne zonen e Xhamllikut, ne rrugen Dum Alla ne Tirane. Objekti ka nje siperfaqe trualli prej 100 m2 dhe siperfaqje ndertimi 180 m2 te shperndare ne tre kate. Kati i pare organizohet ne: 2 dhoma gjumit, 1 sallon ...

Vile 3-kateshe private per shitje ne rrugen 4 Deshmoret ne Tirane.
Vila ka nje siperfaqje prej 605
Në Shitje 222-2S 920.000 €

Vile 3-kateshe private per shitje ne rrugen 4 Deshmoret ne Tirane. Vila ka nje siperfaqje prej 605 m2 e cila ndahet ne tre kate. Kati i pare me siperfaqje prej 105m2 momentalisht perdoret per biznes te tipit bar-kafe dhe bilardo, ka dy kondicionere per ...

Vile per shitje ne rruges Iliria ne Tirane.
Shtepia ka nje siperfaqe toke prej 205.5 m2 m2 dhe sipe
Në Shitje 122-27N 250.000 €

Vile per shitje ne rruges Iliria ne Tirane. Shtepia ka nje siperfaqe toke prej 205.5 m2 m2 dhe siperfaqe ndertimi prej 188.4 m2 te ndare ne dy kate. Kati i pare organizohet ne nje njesi tregtare 30 m2 dhe sallon me kuzhine, nje dhome gjumi, nje tualet, ...

Vile per shitje ne rrugen Enver Preza ne Tirane.
Banesa ka nje siperfaqe trualli prej 244 m2 dhe si
Në Shitje 122-25N 600.000 €

Vile per shitje ne rrugen Enver Preza ne Tirane. Banesa ka nje siperfaqe trualli prej 244 m2 dhe siperfaqe ndertimi 482.8 m2 te ndare ne 4 kate. Kati i pare eshte i organizuar ne nje hapsire te vetme si bodrum dhe 2 tualete. Kati i dyte perfshin nje ...

Vile 1-kateshe per shitje ne rrugen Nazmi Kryeziu ne Tirane.
Shtepia ka nje siperfaqe trualli prej
Në Shitje 122-20N 100.000 €

Vile 1-kateshe per shitje ne rrugen Nazmi Kryeziu ne Tirane. Shtepia ka nje siperfaqe trualli prej 159.60 m2 dhe siperfaqe ndertimi prej 134.5 m2 te organizuar ne nje sallon, tre dhoma gjumi, nje ambient per kuzhine te vecuar, nje tualet dhe ...

Banese 1-kateshe per shitje ne rrugen Rreze Drite ne Tirane.

Pozicionohet ne krah te rruges kryes
Në Shitje 618-16a 115.000 €

Banese 1-kateshe per shitje ne rrugen Rreze Drite ne Tirane. Pozicionohet ne krah te rruges kryesore, ne njesine bashkiake Nr 11. Prona ka siperfaqe trualli prej 630 m2 dhe siperfaqe ndertimi prej 107.7 m2 ku perfshihet edhe nje depo e vogel per ...

Vile per shitje ne rrugen Gjon Krisli ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne nje zone shume te qete te Tiran
Në Shitje 1121-33N 110.000 €

Vile per shitje ne rrugen Gjon Krisli ne Tirane. Shtepia ndodhet ne nje zone shume te qete te Tiranes, afer rruges kryesore, e rrethuar me mure dhe porte hekuri. Ndertesa ka nje siperfaqe totale prej 226 m2 dhe siperfaqe ndertimi prej 122 m2. Vila ...

Vile 1-kateshe per shitje prane shkolles Hasan Prishtina ne Tirane.

Shtepia ofron nje siperfaqe t
Në Shitje 319-36T 120.000 €

Vile 1-kateshe per shitje prane shkolles Hasan Prishtina ne Tirane. Shtepia ofron nje siperfaqe totale prej 117 m2 dhe nje siperfaqe ndertese prej 72 m2 te organizuar ne: 2 dhoma gjumi, sallon se bashku me kuzhine, tualet, verande. Vila ofrohet ne ...

Vile per shitje prane rruges Agush Gjergjevica ne Tirane.
Siperfaqja totale e baneses eshte 623 m2,
Në Shitje 821-57F 623.000 €

Vile per shitje prane rruges Agush Gjergjevica ne Tirane. Siperfaqja totale e baneses eshte 623 m2, eshte e ndare ne kater kate ku secili kat ka sallon me kuzhine dhe hapesire per ngrenie, 3 dhoma gjumi, 2 banjo dhe ballkon, te cilat organizohen si me ...

Vila per shitje ne nje kompleks rezidencial ne Lunder ne ndertim e siper. 
Ofrohen vila 2 dhe
Në Shitje 821-55V 552.060 €

Vila per shitje ne nje kompleks rezidencial ne Lunder ne ndertim e siper.  Ofrohen vila 2 dhe 3-kateshe me siperfaqe te ndryshme. Vile 2-kateshe me siperfaqe trualli prej 360 m2 dhe siperfaqe ndertimi prej 306.7 m2 organizohen ne: Kati -1 ...

Vile per shitje prane xhamise ne zonen e Priskes se Madhe ne Tirane.
Ne periferi te Tiranes ndodhet
Në Shitje 821-33F 80.000 €

Vile per shitje prane xhamise ne zonen e Priskes se Madhe ne Tirane. Ne periferi te Tiranes ndodhet nje banese 1-kateshe me nje siperfaqe ndertimi prej 150 m2 dhe truall me siperfaqe prej 500 m2 e cila perfshin edhe papafingon dhe ndahet ne sallon me ...

Vile 2- kateshe per shitje ne rrugen Halit Bega ne Tirane.
Vila ka nje siperfaqe trualli prej trual
Në Shitje 421-37D 380.000 €

Vile 2- kateshe per shitje ne rrugen Halit Bega ne Tirane. Vila ka nje siperfaqe trualli prej trualli prej 496 m2 dhe siperfaqe ndertimi 329 m2. Kati i pare eshte open space dhe mund te perdoret per biznes. Kati i dyte eshte i organizuar ne sallon, ...

Vile 2-kateshe per shitje prane Televizionit News 24 ne Tirane.

Ka nje siperfaqe toke prej 412 m2
Në Shitje 321-26V 140.000 €

Vile 2-kateshe per shitje prane Televizionit News 24 ne Tirane. Ka nje siperfaqe toke prej 412 m2 dhe siperfaqe ndertimi prej 124 m2. Vila ndahet ne dy kate, kati I pare me siperfaqe prej 96 m2 organizohet ne garazh, depo dhe dy dhoma te ...

Vile 2-kateshe per shitje prane resortit turistik Teatri Kame ne Pellumbas.

Ka nje siperfaqe trua
Në Shitje 321-3V 185.000 €

Vile 2-kateshe per shitje prane resortit turistik Teatri Kame ne Pellumbas. Ka nje siperfaqe trualli prej 700 m2 dhe siperfaqe ndertimi prej 170 m2. Vila ndahet ne 2 kate me siperfaqe 85 m2. Kati I pare organizohet ne sallon, kuzhine, verande ...

Vile per shitje ne rezidences White Houses ne Lunder. E perbere nga 3 kate + bodrum ndahet ne 290 m2
Në Shitje 620-26a 525.000 €

Vile per shitje ne rezidences White Houses ne Lunder. E perbere nga 3 kate + bodrum ndahet ne 290 m2 ndertim dhe 180 m2 oborr i shfrytezueshem.Ne katin e pare gjendet sallon i madh dhe tualet, kati i dyte ka nje dhome qe perdoret si  kuzhine e ...

Vile 2 kateshe per shitje ne rrugen dytesore Tirane-Durres ne zonen Fushe Mezez ne Tirane.
Në Shitje 220-40S 220.000 €

Vile 2 kateshe per shitje ne rrugen dytesore Tirane-Durres ne zonen Fushe Mezez ne Tirane. Ka nje siperfaqe totale prej 500 m2 ku 110 m2 jane ndertimi dhe 400 m2 jane oborr. Vila ofrohet pjeserisht e mobiluar e cila organizohet ne 2 ...

Vile 3-kateshe per shitje prane qendres tregtare TEG ne Tirane.
Ka siperfaqe totale toke prej 1000
Në Shitje 1119-66L 600.000 €

Vile 3-kateshe per shitje prane qendres tregtare TEG ne Tirane. Ka siperfaqe totale toke prej 1000 m2 dhe siperfaqe ndertimi 400 m2 te ndare si me poshte: Kati pare eshte perdhes ka siperfaqe prej 100 m2 ku nje pjese eshte garazh dhe pjesa tjeter ...

Vile ne shitje ne rrugen Filip Shiroka ne Tirane.
Shtepia ka nje siperfaqe trualli prej 487m2 dhe s
Në Shitje 222-12S 75.000 €

Vile ne shitje ne rrugen Filip Shiroka ne Tirane. Shtepia ka nje siperfaqe trualli prej 487m2 dhe siperfaqje ndertimi 120m2 te organizuar ne dhome ndenje, 2 dhoma gjumi, kuzhine te ndare, tualet dhe oborr. Ofrohet i mobiluar dhe i shtruar me ...

Vile per shitje ne rrugen Thethi ne Tirane.

Shtepia eshte 1-kateshe me nje siperfaqe toke prej 10
Në Shitje 919-4S 70.000 €

Vile per shitje ne rrugen Thethi ne Tirane. Shtepia eshte 1-kateshe me nje siperfaqe toke prej 1000 m2 dhe siperfaqe ndertese prej 96 m2. Vila organizohet ne 1 sallon ndenje, kuzhine te vecuar, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon. Ofrohet ...

Vile 1-kateshe per shitje ne rrugen Halil Aga ne Tirane.

Shtepia ka nje siperfaqe trualli prej 40
Në Shitje 819-9T 125.000 €

Vile 1-kateshe per shitje ne rrugen Halil Aga ne Tirane. Shtepia ka nje siperfaqe trualli prej 407 m2 ku 133 m2 jane siperfaqe ndertimi te cilat organizohen ne: sallon sebashku me kuzhinen, 3 dhoma gjumi, korridor, tualet, verande dhe ...

Vile 2-kateshe per shitje ne rruges e Dibres ne Tirane.

Vila ka siperfaqe oborri prej  23.7
Në Shitje 619-12L 75.000 €

Vile 2-kateshe per shitje ne rruges e Dibres ne Tirane. Vila ka siperfaqe oborri prej  23.7 m2 dhe ndertim prej  104 m2 te ndare ne dy kate si me poshte: Ne katin e pare ndodhet sallon sebashku me kuzhinen, nje dhoma gjumi, tualet dhe ...

Vile 2-kateshe per shitje ne rrugen Marubi ne Tirane.

Banesa ka siperfaqe trualli prej 130.30 m2
Në Shitje 419-59L 130.000 €

Vile 2-kateshe per shitje ne rrugen Marubi ne Tirane. Banesa ka siperfaqe trualli prej 130.30 m2 dhe ndertim prej  108.57 m2 te ndare ne dy kate si me poshte: Ne katin e pare ndodhet salloni bashke me  kuzhinen, 2 dhoma gjumi, korridor, ...

Vile 2 kateshe per shitje ne zonen e Don Boskos, ne rrugen Shahin Matraku ne Tirane.

Shtepia ka n
Në Shitje 419-14S 240.000 €

Vile 2 kateshe per shitje ne zonen e Don Boskos, ne rrugen Shahin Matraku ne Tirane. Shtepia ka nje siperfaqe totale prej 237 m2 dhe siperfaqe ndertimore e ndare ne 2 kate ku kati i pare ka siperfaqe prej 115.8 m2 dhe kati i dyte ka siperfaqe prej ...

Vile 3 kateshe per shitje ne rrugen Vincenc Prenushi ne Tirane.
Ka nje siperfaqe toke prej 422 m2 d
Në Shitje 319-38S 380.000 €

Vile 3 kateshe per shitje ne rrugen Vincenc Prenushi ne Tirane. Ka nje siperfaqe toke prej 422 m2 dhe siperfaqe totale e ndertimit prej 426.8 m2 e ndare ne 3 kate si me poshte: Kati I: Dyqan Kati II: ofrohet i mobiluar ne menyre bahkekohore dhe ...

Vile 1-kateshe per shitje ne rrugen Marie Kraja ne Tirane.

Shtepia ka nje siperfaqe totale prej 2
Në Shitje 319-35T 125.000 €

Vile 1-kateshe per shitje ne rrugen Marie Kraja ne Tirane. Shtepia ka nje siperfaqe totale prej 260 m2 dhe siperfaqe ndertimi prej 120.5 m2 te organizuar ne: sallon, 3 dhoma gjumi, kuzhine, tualet dhe korridor. Objekti eshte shume I pershtatshem ...

Vile 4 kateshe per shitje prane rruges Ahmet Duhanxhiu ne Tirane.

Ndertesa ka nje siperfaqe trual
Në Shitje 319-2T 350.000 €

Vile 4 kateshe per shitje prane rruges Ahmet Duhanxhiu ne Tirane. Ndertesa ka nje siperfaqe trualli prej 450 m2 dhe siperfaqe totale banimi prej 200 m2. Hapesira e brendshme ndahet ne 4 kate ku vetem kati i 3-te eshte i rregulluar. Te gjitha katet ...

Vile 1-kateshe per shitje ne rrugen Rexhep Tarja , shume prane Profarmes ne Tirane.
Vila ka siperfa
Në Shitje 119-23L 160.000 €

Vile 1-kateshe per shitje ne rrugen Rexhep Tarja , shume prane Profarmes ne Tirane. Vila ka siperfaqe toke 214.40 m2 dhe ndertim prej  100.20 m2 te organizuar si me poshte: Salloni, kuzhine e vecuar, 3 dhoma gjumi, korridor, tualet dhe ...