Shtepi private dhe truall per shitje ne rrugen Siri Kodra ne Tirane.

ID TRR-720-1D
Lloji prones Toke
Status Në Shitje
Çmimi € 350.000 Euro
Sipërfaqe m2 1000 m2
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Siri Kodra

Toke dhe shtepi private per shitje ne rrugen Siri Kodra ne Tirane.
Toka ka nje siperfaqe totale prej prej 1000 m2 ku vetem 630 m2 jane te regjistruara me hipoteke.
Shtepia ka nje siperfaqe ndertimi prej 104 m2.
Toka eshte shume e pershtatshme per ndertim dhe ndodhet prane me rrugen kryesore.
Zona pritet te kete nje zhvillim te madh ne vitet e ardhshme, pasi ndodhet shume prane me Bulevardin e Ri te Tiranes
E pajisur me certifikate pronesie.  

Cmimi 350.000 Euro
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Toke per shitje ne fshatin Petrele ne Tirane.
Toka ndodhet prane lumit te zaranikes dhe ka 12.000 m
Në Shitje 1116-7K 360.000 €

Toke per shitje ne fshatin Petrele ne Tirane. Toka ndodhet prane lumit te zaranikes dhe ka 12.000 m2 te ndare ne 2 ...