Tokë 0-1000 m2 Në Shitje Tirane

Toka ofron nje siperfaqe prej 550 m2, ku 202 m2 mbajne statusin truall. 
Eshte e pershtatshme
Në Shitje 224-11X 137.500 €

Toka ofron nje siperfaqe prej 550 m2, ku 202 m2 mbajne statusin truall.  Eshte e pershtatshme per ndertime te ndryshme si magazina, vila, shtepi, kompani e shume te tjera.  Trualli ka forme te rregullt dhe te sheshte. Koeficenti per ndertim ...

Truall dhe ndertese ne shitje prane Medresese ne Tirane

Truall + ndertese ne shitje ne zone shume
Në Shitje 124-45G 252.000 €

Truall dhe ndertese ne shitje prane Medresese ne Tirane Truall + ndertese ne shitje ne zone shume te preferuar prane Medresese, Tirane Siperfaqe totale trualli 240m2 dhe siperfaqe totale ndertimit 80m2 ku perfshihen 3 ndertesa, 2 ndertesa 1-kateshe ...

Toke per shitje prane rruges Konferenca e Mukjes ne zonen e Babrruse ne Tirane.
Ka nje siperfaqe pr
Në Shitje 1223-12A 40.000 €

Toke per shitje prane rruges Konferenca e Mukjes ne zonen e Babrruse ne Tirane. Ka nje siperfaqe prej 500m2, forme te rregull drejtkendore dhe mban statusin are. Pozicionohet shume prane rruges kryesore, ka infrastrukture te rregull dhe terren te ...

Toke per shitje ne rrugen Abdi Bej Toptani ne Tirane. 
Trualli ofron nje siperfaqe prej 1000 m
Në Shitje 1023-33X 60.000 €

Toke per shitje ne rrugen Abdi Bej Toptani ne Tirane.  Trualli ofron nje siperfaqe prej 1000 m2.  Permban statusin traull dhe ka forme te rregull e te sheshte. Trualli eshte i pershtatshem per ndertim magazine, fabrike dhe lloje te ndryshme ...

Truall dhe ndertese per shitje ne rrugen Haki Stermilli, ne zonen e Kombinatit ne Tirane.
Ka nje si
Në Shitje 823-33Z 80.000 €

Truall dhe ndertese per shitje ne rrugen Haki Stermilli, ne zonen e Kombinatit ne Tirane. Ka nje siperfaqe trualli prej 254.3m2 dhe siperfaqe ndertese prej 73m2. Trualli eshte i pershtatshem per ndertim vile private. Ndertesa eshte ne gjendje per ...

Toke per shitje ne rrugen Fabrika e Qelqit ne Yzberisht, Tirane

Ka nje siperfaqe prej 1000 m2 ne
Në Shitje 1120-59V 70.000 €

Toke per shitje ne rrugen Fabrika e Qelqit ne Yzberisht, Tirane Ka nje siperfaqe prej 1000 m2 ne forme te rregullt. Trualli eshte i pershtatshem per ndertim magazine, fabrike dhe lloje te ndryshme biznesi. Ka akses direkt ne rrugen Fabrika e ...

Shitet toke me koeficient ndertimi ne Mjull Bathore prane TEG.
Ndodhet 1 minut larg rrethrrotullimi
Në Shitje 323-51A 150.000 €

Shitet toke me koeficient ndertimi ne Mjull Bathore prane TEG. Ndodhet 1 minut larg rrethrrotullimit te TEG-ut.  Ka nje siperfaqe prej 700m2 dhe pozicionohet shume prane rruges. Zona ne te cilen ndodhet lejon ndertimin me nje koeficient prej 0.6 ...

Shtepi private dy kateshe per shitje ne Fshatin Mangull, prane restorant Muza, ne Tirane.
Trua
Në Shitje 323-9Z 58.000 €

Shtepi private dy kateshe per shitje ne Fshatin Mangull, prane restorant Muza, ne Tirane. Trualli ka nje siperfaqe prej 150 m2 dhe siperfaqe ndertimi totale 120 m2, 60m2 per secilin kat. Shtepia ka nevoje per rikonstruktim. Ka akses te shpejte ne ...

Toke per shitje ne zonen e 21 dhjetorit, ne Tirane.
Ka nje siperfaqe 225m2.
Toka eshte e pershtats
Në Shitje 822-31Z 247.500 €

Toke per shitje ne zonen e 21 dhjetorit, ne Tirane. Ka nje siperfaqe 225m2. Toka eshte e pershtatshme per ndertim. Ka akses direkt ne rrugen  e Kavajes, rrugen Muhamet Gjollesha  si dhe rrugen e Durresit. Pajisur me certifikate pronesie te ...

Toke per shitje ne rrugen Ramazan Begu , Sauk.
Ka nje siperfaqe prej 678 m2, e pershtatshme per nde
Në Shitje 322-54N 98.000 €

Toke per shitje ne rrugen Ramazan Begu , Sauk. Ka nje siperfaqe prej 678 m2, e pershtatshme per ndertim. Satusi aktua eshte are. Prona ofrohet me rrjet uji te pijshem dhe rrjet elektrik. Toka ka nje forme drejtkendore dhe ndodhet buze rruge. Ka ...

Toke per shitje ne rrugen Albanet prane Kamzes ne Tirane.

Toka ka siperfaqe prej 700 m2 ne te cil
Në Shitje 1214-14b 50.000 €

Toke per shitje ne rrugen Albanet prane Kamzes ne Tirane. Toka ka siperfaqe prej 700 m2 ne te cilen perfshihen dhe dy ndertesa. Eshte e gjitha e rrethuar. Njera prej ndertesa eshte e re, e paperfunduar dhe e ndare ne 2+1 ndersa tjetra eshte ...

Toke per shitje ne rrugen Spahiu ne Tirane.
Toka ka nje siperfaqe prej rreth 400 m2, permasat e se
Në Shitje 821-51F 35.000 €

Toke per shitje ne rrugen Spahiu ne Tirane. Toka ka nje siperfaqe prej rreth 400 m2, permasat e se ciles jane 18 metra me 22 metra. Eshte e pershtatshme per ndertim vile.  Ndodhet rreth 100 metra larg rruges kryesore me akses direkt ne te. Prona ...

Toke per shitje prane autostrades Tirane-Elbasan ne Tirane.
Toka ndodhet buze rruges kryesore.
Ka
Në Shitje 821-42F 270.000 €

Toke per shitje prane autostrades Tirane-Elbasan ne Tirane. Toka ndodhet buze rruges kryesore. Ka nje siperfaqe prej 600 m2 me permasa 25 metra dhe 24 metra. Toka ka statusin are dhe eshte e pershtatshme per ndertim. Ka akses direkt me zonen e ...

Toke per shitje ne fshatin Vaqarr ne Tirane.
Trualli aktualisht ka statusin are me parametra 20 met
Në Shitje 721-18A 56.900 €

Toke per shitje ne fshatin Vaqarr ne Tirane. Trualli aktualisht ka statusin are me parametra 20 metra me 45 metra dhe perfshihet ne nje siperfaqe te sheshte prej 900 metri katrore  e cila eshte e kufizuar nga te dyja anet me toke bujqesore, 150 ...

Shtepi private per shitje ne rrugen Isa Boletini ne Tirane.
Trualli ka nje siperfaqe prej 282 m2 dh
Në Shitje 121-31D 570.000 €

Shtepi private per shitje ne rrugen Isa Boletini ne Tirane. Trualli ka nje siperfaqe prej 282 m2 dhe siperfaqe ndertimi 101 m2. Ndodhet ne nje nga zonat me te zhvilluara te Tiranes dhe mjaft e favorshme per ndertim. Shtepia ka nevoje per ...

Truall ne shitje I cili ndodhet ne rrugen Ali Baushi.
Ka nje siperfaqe totale prej 405m2 e cila esh
Në Shitje 1120-6i 304.000 €

Truall ne shitje I cili ndodhet ne rrugen Ali Baushi. Ka nje siperfaqe totale prej 405m2 e cila eshte ne forme te rregullt. Prona eshte shume e pershtatshme per ndertim , godina , pallate etj.Rrethohet nga ndertesa te tjera por eshte ne nje zone shume ...

Truall per shitje ne rrugen Vllazen Huta ne Tirane.
Ofron nje siperfaqe prej 30 m2 dhe permban stat
Në Shitje 1023-1X 36000 €

Truall per shitje ne rrugen Vllazen Huta ne Tirane. Ofron nje siperfaqe prej 30 m2 dhe permban statusin truall. Toka ka nje forme te rregullt dhe terren te rrafshet gje e cila e ben mjaft te shfrytezueshme. Ndodhet buze rruges dhe ne te lejohet ...

Toke per shitje ne zonen e Valiasit ne Kamez, Tirane

Ka nje siperfaqe prej 13.800 m2 ne forme te
Në Shitje 920-18V 483.000 €

Toke per shitje ne zonen e Valiasit ne Kamez, Tirane Ka nje siperfaqe prej 13.800 m2 ne forme te rregullt. I pershtatshem per ndertim magazine, fabrike ose lloje te ndryshme biznesi. Ka akses direkt ne rrugen Hamburg, rrugen Thethi, rrugen Abdi ...

Toke dhe shtepi private per shitje ne rrugen Siri Kodra ne Tirane.
Toka ka nje siperfaqe totale pre
Në Shitje 720-1D 350.000 €

Toke dhe shtepi private per shitje ne rrugen Siri Kodra ne Tirane. Toka ka nje siperfaqe totale prej prej 1000 m2 ku vetem 630 m2 jane te regjistruara me hipoteke. Shtepia ka nje siperfaqe ndertimi prej 104 m2. Toka eshte shume e pershtatshme per ...

Toke per shitje prane rruges Berisha ne Kamez.

Pozicionohet vetem 400 metra larg qendres se Kamze
Në Shitje 1214-9b 45.000 €

Toke per shitje prane rruges Berisha ne Kamez. Pozicionohet vetem 400 metra larg qendres se Kamzes dhe shume prane stadiumit te Kamzes.  Toka ka siperfaqe prej 500 m2 dhe nga te dyja anet e saj ka rruge.  Eshte shume e pershtatshme per ...

Truall per shitje ne rrugen Bulevardi Blu prane Institutit ne Tirane.
Toka ndodhet buze rruge kryes
Në Shitje 220-56S 550.000 €

Truall per shitje ne rrugen Bulevardi Blu prane Institutit ne Tirane. Toka ndodhet buze rruge kryesore dhe ofron nje siperfaqe pre 1000 m2 ku 250 m2 jane ndertim. Prona aktualisht funksionon si magazine. Toka eshte e pershtatshme per ndertimin e ...

Toke per shitje prane Liqenit te Farkes ne Collak ne Tirane.
Ka nje siperfaqe prej 300 m2 me permas
Në Shitje 721-4V 30.000 €

Toke per shitje prane Liqenit te Farkes ne Collak ne Tirane. Ka nje siperfaqe prej 300 m2 me permasa drejtkendore 20m x 15m. Prona eshte e pershtatshme per ndertim vile dhe ndodhet ne nje zone e cila po zhvillohet me ritme te larta. Ka akses te lehte ...

Toke truall per shitje ne rrugen Gjuzepina Kosturi ne Tirane.
Ofron siperfaqe prej 500 m2 te pozici
Në Shitje 819-8L 160.000 €

Toke truall per shitje ne rrugen Gjuzepina Kosturi ne Tirane. Ofron siperfaqe prej 500 m2 te pozicionuar shume prane me rrugen kryesore. Kjo prone eshte shume e pershtatshme per ndertimin e ndonje vile private ose pallati. E gjithe siperfaqja eshte e ...

Toke per shitje ne Yrshek, ne rrugen Bucia ne Tirane.

Ka nje siperfaqe totale prej 255 m2 dhe ndo
Në Shitje 619-4S 22.000 €

Toke per shitje ne Yrshek, ne rrugen Bucia ne Tirane. Ka nje siperfaqe totale prej 255 m2 dhe ndodhet shume prane rruges dytesore Durres-Tirane. Toka eshte shume e pershtatshme per ndertimin e nje vile etj. Zona perreth eshte e qete dhe me ajer ...

Toke per shitje prane rruges se Aeroportit ne Tirane.
Pozicionohet prane rruges kryesore, me akses
Në Shitje 419-62L 467.500 . €

Toke per shitje prane rruges se Aeroportit ne Tirane. Pozicionohet prane rruges kryesore, me akses direkt ne te. Toka ka siperfaqe totale prej 8500 m2 ne forme te regullt drejtkendore. Eshte shume e pershtatshme per ndertimin e ndonje fabrike, ...

Toke per shitje ne rrugen Deja ne Tirane.

Ka nje siperfaqe totale prej 365 m2 ku 92 m2 jane ndert
Në Shitje 419-60T 50.000 €

Toke per shitje ne rrugen Deja ne Tirane. Ka nje siperfaqe totale prej 365 m2 ku 92 m2 jane ndertim. Toka eshte shume prane rruges kryesore dhe shume e pershtatshme per vile. Zona perreth eshte e qete dhe me ambient te paster. Ka akses te ...

Toke per shitje ne rrugen Irfan Tershana ne Tirane.

Ofron siperfaqe totale prej 520 m2 pozicionua
Në Shitje 219-25L 75.000 €

Toke per shitje ne rrugen Irfan Tershana ne Tirane. Ofron siperfaqe totale prej 520 m2 pozicionuar prane rruges kryesore. Kjo prone eshte shume e pershtatshme per nderitimin e nje vile. Zona perreth eshte e qete dhe  e mbushur me vila dhe ...

Truall dhe shtepi ne shitje ne rrugen Myslym Keta ne zonen e Tufines ne Tirane.

Trualli ka nje si
Në Shitje 1118-39E 80.000 €

Truall dhe shtepi ne shitje ne rrugen Myslym Keta ne zonen e Tufines ne Tirane. Trualli ka nje siperfaqe prej 600 m2 dhe shtepia ka nje siperfaqe prej 120 m2. Shtepia eshte nje kateshe dhe organizohet ne nje dhome ndenje, nje kuzhine te vecuar, dy ...

Toke per shitje ne rrugen Pasho Hysa ne Tirane.

Ofron siperfaqe totale prej 407 m2 ne forme te rr
Në Shitje 1118-11L 110.000 €

Toke per shitje ne rrugen Pasho Hysa ne Tirane. Ofron siperfaqe totale prej 407 m2 ne forme te rregullt, buze rruge kryesore. Kjo zone eshte shume e pershtatshme per ndertimin e nje vile ose kapanoni. Zona eshte e qete dhe po zhvillohet ...

Toke per shitje shume prane zones se Vores ne Tirane
Ndodhet buze rruge kryesore te aksit Vore-Fush
Në Shitje 818-25L 1.300.000 €

Toke per shitje shume prane zones se Vores ne Tirane Ndodhet buze rruge kryesore te aksit Vore-Fushe Kruje. Ofron siperfaqe totale prej 20.000 m2. Toka mund te ndahet ne dy pjese me te vogla. Eshte shume e favorshme per ndertimiin e ndonje kapanoni, ...

Truall + shtepi private per shitje rrugen Nazmi Rushiti ne Tirane.

Siperfaqja e truallit eshte 19
Në Shitje 718-3d 135.000 €

Truall + shtepi private per shitje rrugen Nazmi Rushiti ne Tirane. Siperfaqja e truallit eshte 190 m2 dhe siperfaqja e ndertimit 73.40 m. Pozicinohet prane rruges kryesore dhe mund te perdoret per lloje te ndryshme biznesesh si magazine, ...

Toke per shitje ne rrugen Kastriotet ne Tirane.

Pozicionohet ne vijen e pare te rruges kryesore g
Në Shitje 518-51E 80.000 €

Toke per shitje ne rrugen Kastriotet ne Tirane. Pozicionohet ne vijen e pare te rruges kryesore gjithashtu dhe sherben si ure lidhese zones se Veriut me kryeqytetin. Ndodhet ne nje zone ne zhvillim dhe mund te sherbeje si investim i mire per ...

Toke dhe ndertese per shitje ne rrugen e Zallit ne Tirane.

Trualli ka siperfaqe prej 242 m2 nders
Në Shitje 1017-24L 120.000 €

Toke dhe ndertese per shitje ne rrugen e Zallit ne Tirane. Trualli ka siperfaqe prej 242 m2 ndersa ndertimi prej 110m2, eshte  i paperfunduar akoma i organizuar ne apartament 2+1. Themelet e e hedhura jane parashikuar per ndertimin e nje vile ...

Toke per shitje ne zonen e Petreles ne Tirane.

Toka ka nje siperfaqe 600 m2 , e pozicionuar ne nj
Në Shitje 817-33a 30.000 €

Toke per shitje ne zonen e Petreles ne Tirane. Toka ka nje siperfaqe 600 m2 , e pozicionuar ne nje vend te pershtashem per ndertimin e nje vile pasi ka infrastrukture te rregullt, rruge e shtruar, uji  pijshem , energji elektrike, te gjitha ...

Toke per shitje shume prane autostrades Tirane-Elbasan.

Pozicionohet disa metra larg rruges kryes
Në Shitje 717-67L 60.000 €

Toke per shitje shume prane autostrades Tirane-Elbasan. Pozicionohet disa metra larg rruges kryesore dhe me akses te lehte. Toka ka siperfaqe totale prej 1000 m2. Eshte e mbjelle me produkte te ndryshme bujqesore duke ofruar mundesi ...

Toke Arre per shitje ne rrugen Tirane-Rinas prane aeroportit Nene Tereza.
Toka ka nje siperfaqe pre
Në Shitje 417-49K 880.000 €

Toke Arre per shitje ne rrugen Tirane-Rinas prane aeroportit Nene Tereza. Toka ka nje siperfaqe prej  11.000 m2 e oganizuar ne forme drejtkendore me permasa 200 metra gjatesi dhe 55 metra gjeresi. Kjo eshte nje zone ideale per zhvillimin e ...